Juuksed on miski, millega olen alati üsna laisk olnud ja kiire suvaline krunn on mu peas sage elanik. Viimasel ajal aga olen end rohkem kokku võtnud ja igal hommikul mõned lisaminutid kulutanud. Juulikuu ongi möödunud uute soengute ja toodete katsetamise vaimus ja seega oli mul eriti hea meel, kui sain tuntud juuksehooldusbrändilt RICH kingituseks kolm toodet. Tutvustaksingi teile kiiret ja lihtsat soenguviimistlusrutiini, mille tulemus pole mind veel kordagi alt vedanud.

Pärast juuste pesemist kannan rätikukuivadesse juustesse Rich Pure Luxury Intense Volume Spray volüümiandva sprei. Keskendun juuksejuurtele ja töötan selle sõrmedega sasides sisse. See annab juuksjuurtele mõnusa bouncy-efekti ja juus ei hoia enam nii peadligi. Usun, et efekt oleks suurem, kui seejärel ka juukseid pea alaspidi föönitaksin, aga eelistan seda enamasti mitte teha.NB! Spreid tasub pihustada pigem vähem kui rohkem, muidu võib saavutada vastupidise efekti ja "kinkida" juustele justkui määrdunud olemise.

Neil päevadel, kui olen tahtnud juukseid pisut sirgendada või neisse näiteks lokke teha, lasen juustesse RICH Pure Luxury Protect & Shine Spray läiget andvat kuumakaitsespreid. See ei luba kuumtöötlusel juukseid tuhmiks muuta ja annab soengule kauni läike. Olen läikespreidesse muidu üpris skeptiliselt suhtunud, sest mul on nendega iga kord üsna nukrad kogemused olnud - läike asemel on juuksed justkui "mustaks" muutunud. See sprei nii ei tee ja olen rahul, et juuksed ei ole ka pärast föönitamist enam nii tuhmid kui nad tavaliselt olema kipuvad.

Sirge soeng või lokid, lahtised juuksed või klambrite-kummidega "aheldatud", juukselakk on miski, mida ma kunagi vahele ei jäta ja see on minuga enamasti ka käekotis kaasas. Mul on siiani meeles, kuidas klassiõde mind osooniaukude tekitamises süüdistas... :D Olen proovinud väga (VÄGA!) palju erinevaid juukselakke ja mul oli hea meel proovida ka RICH Pure Luxury Sure Hold Hair Spray juukselakki, mis, muide, jõudis 2011. aastal endale ka Cosmopolitani iluauhinna krabada.

NB! Kõikidel toodetel on tegelikult läbipaistev kork, aga kui teil on kodus kassipoeg, ärge lootke, et need teile kauaks alles jäävad. Ma vannun, mu kassil on kusagil salajane korgi-vatitiku-patsikummi ladu.


Lisasin mõned edevad fotod volüümist ja läikest, mida nende toodetega rulle jms kasutamata saavutanud olen. Oleksin uhkemaid soenguid katsetanud, kuid jäin selle juurde, mida ma realistlikult iga päev kannan - kohev, kergelt messy ja kindlasti mitte väga professionaalse välimusega. ;)

Kõigil neil RICH-i viimistlustoodetel on väga magus lõhn - ma ei ole siiani päris täpselt aru saanud, mida see mulle meenutab. Mulle meeldivad nende pakendid ja isegi elukaaslane tegi märkuse, et need näevad väga kallid välja. Suur aitäh RICH-ile nende toodete eest ja kellelgi tekkis mõne asja vastu huvi, siis kõik tooted on saadaval lehel salon24.eu!

I will soon write everything in English as well, just give me some time. :D


12 comments

 1. Minu kassipoeg on reaalselt pooled mu patsikummid endale toidukaussi tassinud ja katki närinud ja ise on kõige süütuma näoga kiisu sealjuures :D

  ReplyDelete
 2. Olen ise samuti suur Richi fänn! Soovitan soojalt veel Richi šampooni ja juukseõli! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen mõlemat proovinud, aga minu õhukestele juustele jäävad need kahjuks pisut "raskeks". :/

   Delete
 3. Sa oled juba kusagil korduvalt maininud, kust on pärit sinu ilusad juuksepikendused, kas sa palun kordaksid siinkohal seda veel? :) Ette tänades, Laura

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pikendused on lehelt rapunzelrapunzel.co.uk, aga ütlen ausalt, et need pole oma hinda väärt. :(

   Delete
 4. Replies
  1. Tundub kuidagi nii, tegelikult ma pole sel suvel väga päevitada jõudnudki... :D

   Delete

 5. Väga ilusad pildid sinust, huvitas see kuumakaitsesprei. Mul jääavad ka juused mõnikord tuhmid ja elutud kui kuumtöötlen neid :S Aga tegelikult juuste heaolu nimel ei kasuta sirgendajaid ja föönitajaid juba ammu ( või siis võimalikult vähe). www.cosmeticspower.blogspot.com - uus postitus sai valmis alles, vaadake üle ;)

  ReplyDelete
 6. Patsikummide kohapealt väga tuttav tunne! :D Mulle tundub, et kõikide kasside kõige-kõige lemmikumad mänguasjad on patsikummid! Aga seda kuumakaitsespreid peab küll järgmisena proovima, sest siiani pole ma leidnud ühtegi, mis midagi ka teeb..

  ReplyDelete
 7. Volüümiandvat spreid peaks isegi proovima, tundub midagi just mulle ja minu juustele.
  Kiire küsimus ka, kuna pole viimased paar kuud empties postitusi sinu poolt näinud, kas neid on tulemas või sa ei tee neid enam? :)

  ReplyDelete
 8. Mind huvitavad hetkel kõik juuksehooldus toodete arvustused, sest ma olen ise samuti selles osas väga laisk olnud. Viimasel ajal olen aga tahtnud asja muuta, väiksed sammud paranemise poole on juba tehtud. Kõige rohkem olen vaimusutses volüümi andvast spreist. Mul on muidu suht peadligi hoidvad juuksed ja ma olen sellist toodet kaua otsinud, küll aga pole julgenud ühtegi osta, sest kardan samuti, et mõni jätab hoopis mustade juuste mulje. Nüüd on seda toodet katsetades kohe julgem tunne. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.