Eile sain meili pealkirjaga "ÜLLATUS!" ja mõned tunnid hiljem astusin Viru keskuses asuvast L'Occitane esinduskauplusest välja selle kotikesega. Veetsin seal mõnusalt aega ja mulle tutvustati nende uusi tooteid, kusjuures 100% lähen ma tagasi nende uut sidruni sarja lähemalt uurima, kõik lõhnas lihtsalt imeliselt!

Yesterday I got an e-mail that had a title "SURPRISE!". A few hour later I stepped out of L'Occitame with this gift bag. This honestly made my day!

Kui koju jõudsin, kaevusin kohe sellesse imeliselt pakitud kotti - mis puutub kingituste pakkimisse, siis L'Occitane hoolitseb alati selle eest, et kõik oleks väga peen ja esinduslik. Arvan, et sellega nõustuvad ka need kolm neiut, kes paar kuud tagasi siit blogist L'Occitane komplekti võitsid. ;) Igatahes, mulle vaatasid vastu nende uus BB-kreem Sublime Beauty Cream, värskendav näosprei Hydration Face Mist, niisutav kreem ja mõned sämplid nende Angelica sarjast ja kuidas saaks ilma nende hitt-toote shea kätekreemita? ;) Üks neist toodetest on juba mu suur-suur-SUUR lemmik ja kirjutan sellest teile juba mõne päeva pärast!

I got their new Sublime Beauty Balm cream, a hydration face mist and a few samples from their Angelica range and also a cute tiny shea hand cream, which is their No. 1 product. One of these products is already a BIG favourite of mine, but you'll hear about it soon! ;) A BIG thank you to L'Occitane, Ill come back to get something from your new lemon range soon, everything smelled just so amazing!

SUUR aitäh L'Occitane! Astun peagi jälle kauplusest läbi. ;)

p.s. Veel augusti lõpuni on L'Occitane kaupluses allahindlused - kes vähegi mahti saab, astugu kindlasti läbi, sest mitmeid lõhnu, kreeme ja dušigeele saab väga soodsalt ja ka pildil näha olev BB-kreem on veel paar päeva -30%! 

2 comments

  1. Muidugi nõustun! Tooted ise on samuti super head ja lõhnavad nii hästi, kindlad lemmikud:)

    ReplyDelete
  2. Ma tahaks väga nende BB kreemi proovida. Nii et peatun lähipäevil Sinu laua juures :) Ehk on Sul kaasas :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.