sandals: Cropp Town, shorts: Vero Moda, blouse: Vero Moda, bag: eBay, sunglasses: Ray Ban, charm bracelet: Swarovski

Astusin pärast tööpäeva läbi just avatud Mon Amie kauplusest (Rävala 4), mis on vaieldamatult kõige kaunim lasteriietekauplus, kus ma iial käinud olen. Neid armsaid kleidikesi, kingakesi, mantleid ja minisuuruses kardigane võiks imetlema jäädagi ja see, et selles poes titetusk tuleb, on üpris paratamatu. :D Ühtlasi tegime õega kiire kohvipausi ja sõitsime siis koju Viimsisse - meil jagub juttu alati kauemaks, isegi tipptunnil kesklinnast Viimsisse sõites ei saa jutt kuidagi otsa... :)
Nüüd asun lihvima-toimetama kingiloosi, millega teid õhtul üllatan, samal ajal kui kallis elukaaslane ja meie sõber aktiivselt mu seintesse auke puurivad, sest ütlen ausalt - kodu on ilus, aga pistikupesad olid küll kõik väga utoopilistes kohtades...
Mõnusat nädala jätku teile kõigile!

I had a quick coffee break with my sister today. She showed me around her new store that just opened in Tallinn (Rävala 4). It's called Mon Amie and it has the most amazing high end clothes for children... I almost wished I had a few little ones to dress in those gorgeous pieces.

11 comments

 1. Mul oli oma pesas pistikupesadega täpselt sama lugu - need olid väga imelikes kohtades ja keset seina. Kuna tahtsime minimaalse vaeva ja kuluga asjaga hakkama saada ja vanade juhtmete tõttu ei olnud pistikupesade mujale vedamine mõistlik, tegime oma pistikute + pikendusjuhtmetega nii: http://nestbuilders.wordpress.com/2013/02/11/juhtmevigurid/

  PS! Outfit on super! :)

  ReplyDelete
 2. AnonymousJuly 29, 2013

  Kas seal beebiriideid ka paistis või on ikkagi alates teatud vanusest alles? Ma igatahes meeletult praegu ajan taga mingeid poode, kus oleks ilus beebirõivaste valik. :P

  Kats

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seal on riideid päris imetillukestele beebidele, põnnidele, kooliealistele, varateismelistele ja isegi rasedatele, nii et tasub kindlasti pilk peale heita. :)

   Delete
 3. Väga ilus otfit. Ja see esimene pilt on nii armas, südamlik. :)

  ReplyDelete
 4. Sandaalid on lemmikud! :)

  ReplyDelete
 5. Super ilus :)
  Aga küsimus selline , et mis kaamerat sa kasutad piltide tegemisel ? ja millega teed videosid ? :)

  ReplyDelete
 6. Super ilus 1 :)
  Aga küsimus selline , et mis kaameraga sa pilte teed , ma vaatan , et mõned pildid on ilusama kvaliteediga , mõned natuke halvemaga , ja millega sa videosid teed ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Enamasti kasutan NikonD3100 kaamerat ja 50mm objektiivi, kui seda pole käepärast (ei viitsi alati kaasa tassida), siis väikest Canon IXUS digikat. Videod enamasti Canoniga.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.