Alates sellest, kui nägin seda toodet modelli peal kasutatuna, on mu must buy ilutoodete seas olnud  Make Up Store'i põsepuna "Sand". Eelmisel nädalal külastasin nende kauplust ja ostsingi selle endaga kaasa. Tegu on põsepunaga, mis meenutab oma toonilt eelkõige heledamat päikesepuudrit. Ideaalne mitte oranžikas "päikesepuuder", mida võib kasutada nii kontuurimisel kui ka selle tegeliku eesmärgi täitmiseks ehk põsepunana. See pole täiesti matt, kuid see pole ka sädelev - äärmisel juhul kergelt kumav. Olen seda kasutanud lihtsalt põskedel, et rõhutada päevitust ning ka põsesarnade all, kontuurimaks nägu. In action pilti mul praegu kahjuks pole, sest meigifotode tegemine pole mu tugevaim külg, kuid kelles see vähegi huvi tekitas, siis soovitan kindlasti lähemalt uurima minna, sest tegu on tootega, mida saab kasutada tõepoolest aasta läbi - ka talviselt heledamal nahal pole see liiga tume.
Hind minu mälu järgi umbes 12 eurot. :)

Make Up Store "Sand" is one of my new favourite blushes. It's more like a pale bronzer that you can use both for blush to bring out your tan or for contour if you want to define your cheekbones. It's not completely matte, but the shimmer is barely noticeable and gives more of a glowy finish.

6 comments

 1. Palju see umbes maksab?

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldib ka see! See sobib ideaalselt ka lauvärviks, kui muud pole käepärast või soovid lihtsamalt hakkama saada :)

  www.beautybubbleblog.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo, lauvärvina ka - selle peale ma ise ei tulnudki! Aitäh! ;)

   Delete
 3. Ka minu must have! :) Super toote. Samuti panin sellele silma peale just seal üritusel kus koos käisime ja hiljem ei saanud kuidagi rahu ja läksin ostsin selle ära.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sina süvendasidki ka minus seda soovi! ;)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.