Imearmas Reelika Avonist teatas mulle täna, et kui mul on aega sammud Avoni ilukeskusesse seada, ootab mind seal väike üllatus. Mul tekkis see aeg kohe (imestate?) ja juba mõni minut hiljem vangutasin ma sealt naastes pead: "Reelika, sa tegid seda jälle!" Ta on mu esimene blogi n-ö koostööpartner, kellelt saan proovimiseks palju lahedaid tooteid, mille seast olen leidnud nii enda suuri lemmikuid kui mõnusaid auhindu oma lugejatele. Esimesel fotol on väike sneak peek kõigist toodetest, kuid paari tahan kohe veidi lähemalt näidata.

A few new goodies I got from Avon. They were the first ones who gave me beauty products to try out for my blog and have always given me awesome prizes for different giveaways, so I was really happy to receive another goodie bag! I'll show you the two things that first caught my attention. 

Mulle avaldasid kohe muljet Avoni Cosmic lauvärvid. Need meenutavad mulle M.A.C-i mineralize lauvärve - sellist tüüpi lauvärvid on juba välimuselt lihtsalt nii imeilusad, nagu väikesed peopessa mahtuvad planeedid. Hallikas-sinine on "Midgnight Sky" ja roosa "Pink Eclipse". Nii palju, kui ma neid sõrmedega uudistada jõudsin, on neil väga hea pigment ja viimast on tegelikult võimalik ka pidulikuma põsepunana kasutada.

These Cosmic eyeshadows remind me of M.A.C mineralized eyeshadows - they're just so pretty, like little planets you can fit in your palm. I swatched them and the pigment is also impressive and I have a feeling that the pink one could be used as a blush as well.

Selle tootega tutvusin juba viimatisel Avoni üritusel käies, kuid siis polnud need veel Eestisse jõudnud. Tegu onSkin So Soft niisutava karvaeemalduskreemiga, mis peaks duši all väga lihtsasti karvad eemaldama. Proovin seda kindlasti suure huviga ja annan tulemustest teada, minu jaoks kõlab see igatahes pisut uskumatuna.

This promises to remove hair just by itself, no razors needed. We'll see and I'll let you know. ;)

3 comments

  1. Väga kihvt! Ma ootan põnevusega ka teiste toodete tutvustuse ja sinupoolseid hinnanguid :)

    ReplyDelete
  2. Karvaeemalduskreemi arvustust jään tõesti huviga ootama! :)

    ReplyDelete
  3. Jään huviga ootama Sinu arvamusi :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.