Mõtlesin vahelduseks proovida midagi teistsugust ja valisin suhkruga/geeljate kehakoorijate asemel hoopis kooriva kehasoola. Mulle on juba ammu jäänud silma selline bränd nagu Greenland, millel on lisaks ilusatele pakenditele ja mõnusasti lõhnavatele toodetele ka ECOCERT sertifikaat*! Pärast mõningat nuusutamist ja võrdlemist valisin välja koorija nende piparmündi-lavendli sarjast. 10 euro eest saab toodet 400g - tavaliselt tulevad kõik kehakoorijad 150-250grammi kaupa, nii et see oli suur pluss.

I decided to try something new - sugary body scrubs tend to melt away too fast, so I wanted to see how a salt scrub works. Greenland impressed me with their cute packaging and ECOCERT certificate, plus I get 400g of product, which is a lot compared to usual body products."100% naturaalset piparmündi- ja lavendliõli ning Atlandi meresoola sisaldav kehasool jätab naha siledaks ja ülipehmeks. Niisuta nahk, kanna sool kergelt masseerivate liigutustega kehale, koori nahka mõni minut ja loputa hoolikalt."

Kogu keha jaoks kulus mul soola umbes 3-4 supilusikatäit. Masseerisin seda märjale nahale ja panin esimese asjana tähele, et sool ei kipu nahal nii kiiresti ära sulama kui suhkrused koorijad, nii et n-ö "tööaega" on sellel rohkem. Tegu on üsna tugeva koorijaga, mis annab võimaluse seda vastavalt vajadusele kas õrnemalt või karmimalt kasutada. Nahal on pärast pesu veel mõnusalt mündine lõhn, mis kaob mõne aja pärast. Ütlen kohe, et soolaga koorijatesse on mul rohkem usku kui suhkrukoorijatesse - need lihtsalt ei sula nii ruttu ja nahk on pärast imeliselt pehme ja ei karju kreemi järele. Lisaks jätkub seda toodet oluliselt kauemaks kui tavalisi 200grammiseid potsikuid. Mina kibelen juba ka nende teisi tooteid proovima - Greenlandil on ka dušigeele, kehaõlisid, kehavõisid, huulepalsameid jne.
Mina ostsin enda oma Tallinna Kaubamaja Ilumaailmast - kui keegi teab, kus Greenlandi tooteid veel leidub, öelge julgelt ka teistele! Ma VIST olen neid ka Selveris märganud. :)

It promoses to leave your skin baby soft and it really does. The salt melts away eventually, but still allows you to give your skin a decent scrub before it does that. I LOVE the mint-lavender scent (they have other ranges as well!) and the scent lingers on your skin after you've stepped out of the shower. Not for long though. I used about 3-4 tablespoons for my whole body, so this product will probably last me a while. ;) I really do recommend checking this brand out, I'm already wishing I bought something else from them as well, since they actually offer a wide range of body products


Mis on ECOCERT ja miks seda tootepakenditelt otsida? Loe sellelt lingilt!

7 comments

 1. Kust on v6imalik seda osta?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina ostsin Kaubamaja Ilumaailmast. :)

   Delete
 2. Väga lahe potsik, ei saa aru, kuidas ma Greenlandi toodetest Kaubamajas mööda olen vaadanud. :) Soolaga koorijat ei ole julenud proovida, kartsin, et see tekitab kraapides mikrohaavu ja sool haavale on teadagi :) Aga nüüd katsetan küll ära.

  ReplyDelete
 3. Kuna ise olen Võru ja Tartu inimene rohkem, siis oskan öelda, et Võrus on Greenlandi tooteid müügil Vilja Selveris olevas ilupoes, kahjuks nime ei mäleta. Tartus olen nende tooteid näinud Rosalindis müügil. Mõlemas linnas on Greenlandi tooted ka kaubamajas müügil, nii nagu sa isegi mainisid :)

  ReplyDelete
 4. Potsik on nii ilus ja üllatavalt suur. Mulle kahjuks soolaga koorijad ei meeldi eriti, sest mul on alalõpmata kusagil mingi haavake ja seega minule lihtsalt soolaga koorijad ei sobi. :(

  http://thelisabeth.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Mul on olnud selle brändi dušigeel, mis lõhnas nagu õun vms ja ma igakord vahutasin oma pesukäsna sellega üle :D

  ReplyDelete
 6. Minul on olnud Greenlandilt vaarika ja õuna koorijad ning papaia huulepalsam kui ei eksi...nagu värskelt valminud viljadega puuvilja aias istuks!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.