The Body Shop kinkis mulle uudistoote  nende kummeli meigieemaldussarjast: Camomile Sumptuous Cleansing Butteri ehk kummeli megieemaldusvõi. Kuulsin sellisest asjast nagu meigieemaldusVÕI esimest korda ja panin toote proovile juba esimesel õhtul, kui mu näol oli pärast piltide tegemist pisut tugevam meik kui muidu. Ühtlasi tahan juba enne arvustuse juurde asumist teha märkuse: kas see pakend pole mitte üks armsamaid? Mul on mingi eriline nõrkus just potsikute vastu!

First of all, don't you just love the packaging? It was the first time I heard about a makeup remover that was actually a butter, so you can imagine how intrigues I was when The Body Shopp gifted me this product.
Toode ise on tahke, kuid seda sõrmedega hõõrudes, tekib sõrmedele siidjas... vaha? Hõõrusin seda sõrmedele üpris korraliku koguse ja määrisin toodet üle kogu näo. See justkui "sulatas" meigi lahti. Enne loputama asumist pelgasin, et vesi ei saa seda täeilikult maha, sest kergelt rasvasemad tooted kipuvad ka pärast veega kokkupuutumist näole mingit sorti kihi jätma. Aga oleks nagu seepi loputanud! Nahk jäi n-ö krudisevpuhtaks (aga mitte kuivaks!), mingit õlist kihti peale ei jäänud. Proovisin seda ka ripsmetuši ja laineri eemaldamisel ja see tegi oma töö ära täpselt sama efektiivselt, lihtsalt aega kulus pisut kauem ja pidin protsessi veel ühe korra kordama.

It's solid in the pot, but as you rub it with your fingers, you get a waxy liquid that just melts away your makeup. I used it both on my face and eyes and it worked like magic - took two uses on the eyes though, to get rid of the greyish tint under the eyes. I was afraid it would leave a greasy residue on my skin after I rinse it with water, but it actually left my skin squeaky clean (but not dry!). 
Ingredients: Ethylexyl Palmitate, Synthetic Wax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Anthemis Nobilis Flower Extract, Citric Acid.

Edaspidi, kui mul piisavalt aega ja usinust on, kirjutan teile arvustatavate toodete koostisosa ja märgin punasega ära kõik no-no'd ehk koostisosad, mis pole meie naha ja tervise vastu just kõige sõbralikumad. Tuletaksin meelde, et olen sel alal veel ka ise võhik, nii et kui keegi siit veel midagi välja nopib, andke julgelt teada.

Lõppkokkuvõttes võin seda toodet julgelt soovitada - see eemaldab meigi kiirelt ja tõhusalt, ei kuivata liigselt nahka, lõhnab imeliselt, seda kulub korraga väga väike kogus... Usun, et see sobiks ka tundlikule nahale imeliselt, küll aga soovitan kõigil silmade ümbruses pisut ettevaatlikum olla. Kui liiga julgelt ja tugevasti  silmamuna ümbruses sellega tegutseda, võib see kergelt ärritada.
Hind: 17 eurot (90ml)

Over all, I love this product! The only minus would be that it will irritate your eyes, if you're not careful. Not too much, but still a little bit. It's not too expensive as well, since you don't really need much during one use. In Estonia it costs 17 euros for 90ml, but I'm sure it's cheaper in the UK, as The Body Shop usually is. Every time I go to England, I stock up on TBS products, you guys always have amazing offers!

8 comments

 1. See halbade koostisainete ära märkimine on küll üks suur tänuväärt töö! :)

  Eneli
  www.dodolce.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Toode kõlab imeliselt ning kummel siinkohal on õhtuseks puhastuseks ideaalne! Õlid võtavadki meigi kõige paremini maha. Ise eelistaks juba siis tegelikult midagi täiesti naturaalset, kui sünteetilist vaha sisaldavat toodet.

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Pahade koostiosade märkimine on superidee! Kuna lisaks sellele, et saame teada, kas konkreetses tootes on/ei ole halbu koostisosi, jäävad need ained ja nende kirjapilt meile ka meelde, et ka poes potsikule pilk peale heita. Kui vähegi viitsimist on, oleks mul väga hea meel, kui sa sellega jätkad :)

  ReplyDelete
 5. Oh, väga lahe toode tundub olevat. Pakend on võrratu! ja see idee, teha punaseks kehvad koostisosad, on ka super!

  ReplyDelete
 6. Meigieemaldusvõi on küll huvitav lähenemine asjale. The Bodyshopi kehavõid on nii mõnusad, kui see on ka oma tekstuurilt sarnane, siis võib tegemist olla mõnusa tootega.

  ReplyDelete
 7. Tundub väga huvitav toode. Nõustun teistega, pahade koostisosade punaseks tegemine on suurepärane idee! :)

  ReplyDelete
 8. See on super hea toode!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.