Milleks osta lokitangid, kui on võimalik ka juuksesirgendajaga lokid saada? Need lokid tegi mulle Liina, sest ma ise vajan veel... praktikat. Aga imeline, kui kiire ja lihtne see on, kui oled selle kord juba käppa saanud! Kui paljud teist juuksesirgendajat ka lokkide tegemiseks kasutavad? :)

Why buy a curling iron when you can just use a hair straightener and get decent curls? ;)

13 comments

 1. Ma olen vist ainuke inimene maailmas kellel need välja ei tule ja tegelikult on need ju nii lihtsad :D ?!?! Ma olen 100x proovinud ja täpselt sama palju haledalt läbi põrunud & sellepärast jäängi mina lokitangide juurde :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha! :D No mina ei teinud neid ka ise... :(

   Delete
 2. Eks neil inimestel, kes raha peale väga vihased on, on vaja lokitange. Samas mul endal ei ole ei sirgendajat ega lokitange ega ka fööni. Mitte, et mul raha ei oleks nende jaoks, kuid lihtsalt siiani pole vaja olnud, ju siis ei lähegi vaja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen ka üsna loomulik 99% ajast, fööni kasutan vaid siis kui väga kiire on, muud tilulilu harrastan heal juhul korra paari kuu jooksul. :)

   Delete
 3. Minu arvates tulevad lokitangidega ilusamad lokid. Kuid see on ainult minu arvamus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ka lokitange on kõikvõimalikke erinevaid. Minu isiklikud lemmikud on tegelikult tõepoolest lokitangidega tehtud suured lokid, nagu VS inglitel. :)

   Delete
 4. Pikas perspektiivis see kahjuks väga kuivatab ja lõhub juukseid. Isegi siis, kui on loomulikud (loe: värvimata) juuksed ja kasutatakse kuumakaitset. Tõsi, mul on juuksed heledaks värvitud ja seega on nendega meeleolukaid tööõnnetusi juhtunud ... Sina oled aga alati selline, kelle peale nunnumeeter nurruma hakkab! Ka lokkidega väga armas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Igasugune kuumtöötlus lõhub juukseid, see pole mingi saladus. Ka kuuma vett nad ei armasta. Aga õnneks kuumtöötlen ma oma juukseid maksimaalselt paar korda kuus, usun, et selle on nad võimelised mulle andeks andma. :D
   Ja aitäh Sulle järjekordsete ilusate sõnade eest!

   Delete
 5. Olenevalt tujust kasutan mõlemaid. Sirgendajaga saab kiiremini, kuid lokitangidega annab veidi rohkem mängida ja "lokitüüpi" veidi muuta. Noh, sirgendajaga saab ka muidugi hoopis teistsuguseid lokke/laineid teha, aga see on juba omaette jutt. (:

  ReplyDelete
 6. Minul ka ei tule sirgendajaga lokid välja :P ükskõik mismoodi ma ka ei proovi :P

  ReplyDelete
 7. Proovisin teha sirgendajaga lokke ja mul välja ei tulnud. Kaldun arvama, et sellel oli kaks põhjust - ma olen saamatu ja teiseks sirgendaja on veidike vanaks jäänud.

  ReplyDelete
 8. Olen ka proovinud, kuid midagi ei tulnud välja:D Tundub, et ma pole õnneks ainuke, kellel see välja ei tule.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma lohutan end ka sellega. Kõigil neil Youtube'is õpetusi teinutel tulevad need kuidagi nii lihtsalt välja...

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.