Et kogu mu materiaalne elu on endiselt paigutatud kõikvõimalikesse kastidesse, karpidesse ja isegi lahti võetud kummutite sahtlitesse, siis mis puutub riietesse, ehetesse ja kosmeetikasse, pean ma hetkel hakkama saama absoluutse miinimumiga. Koondasin oma imearmsasse Ted Bakeri kosmeetikakotti need tooted, mille peale saan hetkel kõige kindlam olla ja mille kõrvale ma midagi muud justkui ei igatsegi.
Üldiselt väldin soojemal ajal jumestuskreemi, kuid on olukordi, kus vajan siiski n-ö laitmatut põhja ja selle jaoks avastasin äärmiselt hea mati jumestuskreemi Make Up Store'ist. Kui keegi huvi tunneb, võiksin sellest eraldi postituse teha, andke ainult teada. :) Jumestuskreemi kinnitan kerge bareMinerals Mineral Veil puudriga, mille jaoks kasutan Real Techniques suurt puudripintslit. Mu hetke lemmik põsepuna on M.A.C-i Pro Longwear "Whole Lotta Love", mis on täpselt nii erk, nagu suvi nõuab. Siiski, tahaksin endale ka mõnda oranžikamat põsepuna - alates sellest, kui laenasin Pariisis õe "Peaches"-it, on mu näpud mõne sellise järele sügelenud. Peale kandmiseks Real Techniques'i põsepunapintsel. Kuna ma nägu eriti ei päevita, siis, et see suvel liiga kahvatu ei näiks, on mulle endiselt suureks abiks Too Faced matt Chocolate Soleil päikesepuuder. Huultel kasutan enamikel päevadel vaid palsamit, kuid kui tahan ja viitsin midagi enamat teha, eksib mulle kätte Maybelline Color Whisper huulepulk "Faint for Fuchsia", mis on muide ka toon, mille kohta te kõige rohkem küsinud olete, kui seda blogipiltidel või Instagramis kandnud olen. Pole ka ime - tegu on tõepoolest imearmsa roosa tooniga. Silmadega on lihtne - Max Factor Masterpiece Max ripsmetušš (pildil minisuurus) ja kui midagi enamat tahan teha, lisan alumisele ripsmepiirile veidi värvi Make Up Store'i silmapliiatsiga "Desert Flower" - imeilus samblaroheline metalliktoon ja püsib kaua peal. Õigupoolest on mul kasutuses ka Rimmel Scandal Eyes lilla lauvärvipliiats , kuid see läks pildi tegemise ajaks rändama. Kulmud, nagu ikka, Artdeco nr 5 kulmupuuder ja Real Techniques'i kulmupintsel.

These are all the products I'm currently using, since all my makeup is actually packed up at the moment and I don't have much access to it. But since I love all these products and they work very well, I'm not really missing anything. :)

5 comments

 1. Oleksin huvitatud Make Up Store'i jumestuskreemi arvustusest. :)

  ReplyDelete
 2. AnonymousJune 24, 2013

  tee kindlasti jumestuskreemi kohta arvustus :)

  ReplyDelete
 3. Ma oleks ka huvitatud jumestuskreemi arvustusest! :)

  ReplyDelete
 4. See kosmeetikakott on tõsiselt ahvatlev ja kaunis.

  ReplyDelete
 5. Kust on võimalik bareMinerals Mineral Veil puudrit osta? :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.