See pole vist enam kellelegi uudis, et septembris avab Rocca al Mare keskuses uksed Eesti esimene H&M kauplus. Kauaoodatud bränd jõuab täies hiilguses ka Kristiine keskusesse ja Postimajja. Nüüd jääb üle vaid sügist oodata, eksole...


Noh, olgem ausad, tegelikult ei oota me keegi sügist, pole seda suvegi ju eestlastele lahkelt jagatud, kuid täna hommikul, kui käisin imeilusas hotellis Telegraaf H&M-i sügis 2013 kollektsiooni uudistamas, veendusin järjekordselt tõsiasjas, et mis puutub riietesse, siis sügis on mu lemmikaeg. On veel piisavalt soe, kuid jahedamad tuuled ja sombusevaks muutuvad ilmad avavad uksed nahktagidele, sossudele kudumitele, suurtele sallidele ja neutraalsetele toonidele. 

Kirjud esemed jätavad mind tavaliselt külmaks - minu süda hakkab kiiremini lööma musta-valge kombo peale ja tänagi näppisin pikalt üht musta nahkvesti, imetlesin eriti laheda lõikega musta miniseelikut ja kiitsin lihtsaid särke. Sügiseses kollektsioonis on küll oma koht ka erksal punasel, litritel ja muul, kuid need mind väga ei erutanud.
Lisaks ühele eriti lahedale oversized nahkvestile ning tütarlapselikule mustale seelikule jõudsid mu n-ö toppi need kingad. Lihtsalt... vaadake neid. Sõnu pole tarvis.

Kollektsiooni juures võlus mind enim see, et on võetud klassika ja tehtud sellest midagi veidi huvitavamat, midagi, mis tekitaks elevust ka tõelistes moegurmaanides. Lisaks vestile, mida nägite esimesel pildil, köitis pilku see sametine jakk.

Täna kohal olnud aksessuaaridest mulle midagi nii väga pöörast silma ei paistnudki, seekord said lemmikuks pigem rõivad ja jalanõud. Viimasel pildil ilutsev pruun kott aga jäi lihtsalt mulle teele - temas on midagi. Ei midagi sellist, mille mina üles leiaks, aga midagi, mis võlub kindlasti paljusid.

Kas te ootate juba H&M-i poe avamist septembris? 

Today I was invited to see what H&M has to offer us in September - that's when the first H&M store in Estonia will be opened and we're all really-really-REALLY excited! I absolutely adore the fall'13 collection - a lot of black and classic pieces spiced up with unique details. 

p.s. Sofia tahab tänada H&M-i selle karbi eest, mille sees oli minu väike kingitus. Teda huvitas sisu ka väga, aga me jõudsime seekord kompromissile, et mina saan sisu ja tema saab karbi. :)


3 comments

  1. Mina ka muidu sügist ÜLDSE ei oota, aga H&M avamine teeb selle koleda, pimeda ja märja hooaja natuke mõnusamaks küll. See sametine jakk ja need kingad saavad kindla peale minu omad olema!

    ReplyDelete
  2. kingad olid ka minu lemmikud! Sind oli ääretult tore seal täna kohata :)

    ReplyDelete
  3. Huvitav mitu aastat kulub, et ka Tartusse H&M jõuab :) Ammu oleks juba aeg, aga seniks peab vist siis Tallinna poekesega leppima! PS! Sofia on ikka nii ääretult armas :))

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.