Valisin tulevase magamistoa värviskeemi juba mõnda aega tagasi välja. Mina teadsin, et seal peab kindlasti olema sees heledat lavendlitooni ja valget, kuid et ruum, mida ma jagan ka meesterahvaga liiga printsessilikuks ei muutuks, valisin sinna kõrvale n-ö poissmehehalli. Hõbe jõudis minuni kuidagi iseenesest. Valge, hall, helelilla ja hõbe - minu peas ja vähemalt selles kollaažis, mille valmis meisterdasin, moodustavad need imeilusa kombo.
Magamitoa märksõnad on kõrge voodi, rohkelt dekoratiivseid patju ja pehmeid pleede, valge mööbel, värsked lilled, hõbedased küünlajalad ja pildiraamid, lõhnaküünlad ja -spreid... Ma ei jõua ära oodata, et saaksin juba pihta hakata, magamistuba on ühtlasi ka esimene ruum, millest me alustame. :)

I'll be moving into my new home in just a few days and the first room we'll start working on is the bedroom. I made this little sweet collage to show you the main colour scheme I've chosen for this room. There will be a lot of light and girly white and lilac mixed with beautiful grey and silver shades. 

10 comments

 1. Oma esimese päris enda kodu sisustamine on kõige, kõige ilusam ja põnevam aeg (juhul, kui vaimustud sisekujundusest ja kõigest koduga seonduvast). Eriti, kui seda saab kellegagi jagada - pilk otsib poes kohe palju ärksamalt ilusaid asju ja kellegi teise peale mõtlemine ja tema soovide kuulmine teeb asja veelgi huvitavamaks.
  Teie kahe kodu saab kindlasti imeilus olema!

  ReplyDelete
 2. Selline mõnus hiirehall sisekujunduses on nii-nii lahe kui seda osatakse välja mängida. Väga armas, et ikka kaaslasele ka mõtled ja üritad tasakaalu leida ülimeheliku ja ülinaiseliku vahel. Kibelen juba - nii tahaks et elamine teil rutem valmis saaks ja pildikesi pesast juba blogisse potsataks :)

  ReplyDelete
 3. Tõeliselt ilus värvikombinatsioon! Meie saime just enda magamistoa valmis. Värviks valisime lilla..aga natuke tumedama, kui sinu lavendli-lilla. Lilla on mu lemmikvärv ja õnneks meeldib see ka mu mehele väga. Kardinad on tumelillad, musta taime mustriga. Ma jumaldan dekoratiivpatju, aga mu mees kahjuks ei näe nende vajadust. Aga mõned olen voodile ikka sokutanud:D Edu teile!!!!

  ReplyDelete
 4. Lihtsalt supper! Sain siukse insipartsiooni laksu, et pean Simsis(mäng) ka ühe sellise magamistoa tegema. Pole sõnu, võrratu!

  ReplyDelete
 5. Tekkis küsimus, et, kas soetasite oma n-ö päris kodu või on tegemist ikkagi üürikorteriga? Küsin seepärast, et hetkel elame küll mehe onu korteris, kuid endalgi on plaan lähitulevikus hakata kahe peale päris kodu ostma ja tahaksin väga teada, et kuidas selleni jõudsite ja, kas võtsite kodulaenu jne. :) Loodetavasti pole liialt isiklikud küsimused - ei taha liigselt sorkida, vaid lihtsalt veidi nõudu ja jõudu. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul oli korteriraha olemas. Palju edu ja jõudu oma kodu soetamisel! :)

   Delete
 6. AnonymousJune 30, 2013

  Minu arvates väga armsad toonid mis sobivad tõepoolest omavahel väga hästi kokku :)

  ReplyDelete
 7. Lõpetasin just oma elutoa remontimise. Oma kodu kujundamine ja selle sisutamine on ikka nii huvitav ja ilus tegevus. Edu teile korteri sisustamisel. :)

  ReplyDelete
 8. väga head ideed, visuaalselt kaunis! Aga mul on selline küsimus ka, et kas ja millist programmi kasutad kollaažide loomisel?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Painti. :D Mul pole ühtegi peenemat programmi.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.