Möödunud reedel saatis Maybelline mulle kotikese, kus olid lisaks neoonsetele küünelakkidele, mida näitasin paar postitust tagasi kanende Express küünelakieemaldaja. Olen seda huviga proovida tahtnud alates sellest, kui esimest korda taolistest küünelakieemaldajatest kuulsin. Tavalise vedelik vatipadjale süsteemi asemel on selles topsis niiske svamm, mille keskel on väike ava sõrme jaoks. Tarvitseb vaid lakitud sõrm topsi pista, seda paar korda keerutada ja kogu lakk on maas. 

Kui selle toote sain, oli mul peal kergelt sädelev lakk, mille eemaldamine nõudis paar sõrmepööramist rohkem, kuid ka see lakk tuli edukalt maha. Ma ei oska öelda, mida teeks see toode eriti tugeva glitter-lakiga ning ei hakka ka enda tootega seda katsetama, kuid olen kindel, et guugeldades leiaks kellegi, kes selle nõnda järele on proovinud. Sellel on klassikaline küünelakieemaldaja lõhn, kuid et toode on atsetoonivaba, pole see eriti eemaletõukav. Sõrmed jäävad pärast õige kergelt kleepuvaks ja mina loputaksin need igaks juhuks ka puhta veega üle, mis sest, et kleepuv tunne õige pea kaob. Ühtlasi soovitan ma pesta käsi enne selle toote kasutamist, et vältida mustuse vohamist selles pimedas ja niiskes keskkonnas, mida pisikud ja bakterid nii väga armastavad! ;)

Täielikult ta mu tavalist küünelakieemaldajat asendama ei hakka, sest ma ei kujuta ette, kuidas ma oma varbad sellesse topsi saaks, aga kohe kindlasti on see miski, mis minusugusele laiskloomale ära kulub, sest küünelakk tuleb maha nii ruttu ja efektiivselt! Kauaks seda toodet jagub? Annan teada, kui see kunagi mu empties-postitusse jõuab!

I'm really impressed by this product. It makes removing nail polish so easy and effortless, unless I'm wearing glitter nail polish (which I actually wouldn't remove with this product anyway) it takes 2-3 seconds per nail! If I could only fit my toes in it... :D

14 comments

 1. Maxima müüb juba ammu analoogset toodet. Ja tõepoolest imeline toode, küünelaki mahavõtmine ei ole kunagi nii nauditav olnud. Maxima oma saab kätte u 1€-ga :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tahtsin ka just kommenteerida, et leidsin selle toote Maximast aastaid tagasi, kuid kuid .. viimasel ajal ei ole ma üheski Tartu Maximas enam neid topsikuid näinud. Mis toimub? :/

   Delete
  2. Ostan juba aastaid Maximast seda analoogtoodet. Aga kaua seda kasutada ei saa, eriti kui tumedamaid lakke kasutan. Sest vedelik muutub tumedamaks seal sees ja varsti on sõrmed värvilised.

   Delete
  3. Minul on analoogne topsik juba paarkümmend aastat - Arcancili oma. Maybelline'i pole proovinud, aga minu omasse annab valada lakieemaldajat juurde ja küllap annaks tegelikult ka vahtkummit sees vahetada. Kuna kasutan kõigilt sõrmeküüntelt laki eemaldamiseks siiski pudelist vatitupsule valatavat, siis peab see paarikümneaastane mul edukalt vastu. :) Kasutan seda vaid siis,kui lakkimise ajal ühe-kahe küüne laki nässu ajan.

   Delete
 2. See on minu uus lemmik. Küünelaki eemaldab kiiresti ja ei pea mässama vatitupsudega :)

  ReplyDelete
 3. Minulgi on see toode ja mulle meeldib . :) Väga mõnus ja lihtne on nüüd küülelakki eemaldada . ;)

  ReplyDelete
 4. tundub eriti mugav ja mõnus toode :)
  aga huvitav kui kasutada mitu korda nt punast lakki, kas siis sõrmed punaseks muutuma ei hakka :P sest punasel lakiga juhtub vahel, et nahk jääb natuke punakas :D

  ReplyDelete
 5. Nägin täna seda ka Maximas müügil lõpuks, aga vot hinda ei leidnud ma kuskilt, seega jäi ostamata.

  ReplyDelete
 6. On õnnestunud samuti selle topsikesega küünelakki eemaldada- tõesti puhas nauding!

  ReplyDelete
 7. Mina ostsin miski eelmisel suvel Bourjois samasuguse topsiku, millest sai kohe minu lemmik ja tavalise küünelakieemaldi poole pole tükk aega enam vaadanud! Aga erinevalt Maybelline omast, millel on tavaline eemaldile omane lõhn (nii palju kui olen reviewsid lugenud) siis Bourjoisi omal on väga meeldiv lõhn (ka mu elukaaslane ütles seda, kes tavaliselt pistab virisema küünelaki haisu/lõhna peale)ja sarnaselt Maybelline jutule jätab ka see sõrmed kleepuvaks (ei oska seda 100% võrrelda kuna kogemus puudub) ja kisub käsi pesema.
  Omast tihedast kasutamise kogemusest võiksin öelda, et see topsik kestis ikka päris kaua kuid lõpu poole oli ainuke miinus see, et kõik see küünelakk mis seal sees on hakkas juba sõrmedele külge jääma, nii et hiljem pidi vatipadjaga sõrmed siiski üle käima.

  ReplyDelete
 8. Haha, sa oled äge ja laheda huumorisoonega! Lause "kuidas ma oma varbad sellesse topsi saaks" pani mind kõva häälega naerma. Suur varvas veel, aga väike ... :)
  Ootan huviga tagasisidet tolle eemaldi kohta!

  ReplyDelete
 9. Ostsin paar päeva tagasi Jõgeva Maximast analoogse topsiku,ja mul oli peal must küünelakk, kahe kihiga. Ja, et kuna see võttis laki maha koheselt ja ei jätnud näppe hallikaks, tekkis kohe siuke WOW! effekt. Ja siis tuli mul sama küsimus mis sinulg. Kuidas sellega varvastelt lakki maha võtta.

  ReplyDelete
 10. Niisiis, proovisin ära kuidas sellega on varba küüntelt lakki maha võtta. Tõsi küll,tegin seda olude sunnil, kuna see oli mu ainuke küünelaki eemaldi ja pidin varvastelt maha võtma juba kergelt kulunud ja juba koledaks muutunud laki. Raskeks tegi asja see, et mul oli peal must küünelakk. Tõden, et varvastelt sellisega on täiesti võimalik lakki maha võtta. Pean küll mainima, et ega see kõige mugavam ja ilusam tegevus pole, aga siiski saab hakkama!

  ReplyDelete
 11. Mina ostsin analoogse toote juba paarkümmend aastat tagasi - Arcancili oma - ja kasutan seda siiani. Ma ei tea, kuidas Maybelline'iga, aga minu omasse saab edukalt lakieemaldajat juurde valada, arvan, et annab vahetada välja ka vahtkummi. Kuna kasutan seda ainult siis, kui olen lakkimise käigus paari küüne laki ära mäkerdanud, siis arvan, et kasutan seda veel ka järgmised paarkümmend aastat, kas siis uue sisuga või ilma. Tegelikult on oluline ainult see, et potsik tihedalt sulguks.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.