Kui on miski, mida ma tean, siis on see, kuidas juustesse volüümi lisada. Olen sellest isegi video filminud, kuid mäletan, et ei jäänud videoga rahule. :D Puhtalt laiskuse tõttu ma iga päev sellega ei tegele (ehkki iseenesest ju võiks, sest ludupea ei kaunista kedagi), aga kui ma juhtun hommikuti juukseid pesema, on kõikvõimalikud volüümiandvad vahud ja spreid kohe rakkes. Viimasel ajal olen kasutanud peamiselt kaht toodet, mis armsal kombel ka ühes toonis pakendisse sattunud. 
Kérastase K Forme Fatale volüümiandva geelil on imehea lõhn ja tekstuur, mida mina nimetaksin geeli ja vaha vahepealseks. Ta on vedel nagu geel, aga tihke ja kleepuv nagu vaha. Seda võib täispikkuses juustesse kanda, kuid ma keskendun peamiselt juurtele. Juukseid see raskeks või rasuseks ei muuda ja kui seda niisketesse juustesse kanda ja siis kas pea alaspidi või rullfööni kasutades juuksed kuivaks föönitada, annavad need juustele kohevust ja justkui vetruvust - astudes tunned, kuidas juuksed ikka liiguvad ja "hüppavad" peas, mitte pole õnnetult õlgadele ja kaelale vajunud. Toode maksab feelunique.com lehel umbes 22 eurot.
Pole vahet, kas ma kannan juukseid kinniselt või lahtiselt, hetkel on mu kasutatuimaks juukselakiks Tigi Bed Head Masterpiece juukselakk. Mina isiklikult ei salli selle lääget lõhna (mulle meenutab see eelkõige mingeid energiajooke), kuid tean inimesi, kes seda lõhna lausa jumaldavad. Soengu kinnitab see korralikult, välja saab selle kammida ja kui lakki mitte liiga lähedalt lasta, jätab see kaunilt sileda ja läikiva lõpptulemuse. Juustele liiga lähedal ei tasuks sellega siiski töötada, sest nii on tulemus rabe, krudisev ja kleepuvalt inetu. 

These are the two main products I'm currently using when I'm not too lazy to style my hair. I absolutely love this Forme Fatale hair gel by Kérastase. You can apply it all over your hair, then blow dry and get a nice bouncy effect to your roots. It smells amazing and doesn't make your hair greasy or heavy. My hair is very fine, so this is a big plus for me, since many other products out there tend to be too heavy for my hair type. As for the hair spray - Tigi Bed Head Masterpiece comes in a cool bottle and works well, as long as you don't spray it too close - then your hair will be sticky, yucky and just... blah. The only thing I don't like is the scent. It's so overpowering and sweet, to me it smells like those disgusting energy drinks. 

4 comments

 1. AnonymousJune 27, 2013

  Tundub, et seda Kerastase geeli tuleb proovida! :)

  ReplyDelete
 2. As you know, mina olen üks neist jumaldajatest :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oledki selline imelik.

   Delete
  2. Täpselt selline, nagu Sulle meeldib (;

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.