Foto: Jelena Rudi
Neljapäeval oli Cosmopolitani Iluauhinnad 2013 gala, kus mul oli au juba teist aastat käia lugejate lemmikute kategooria auhindu üle andmas.  Üritus toimus Number 9-s ja oli väga meeleolukas, loodan siiralt, et saan ka edaspidi sellest osa võtta. :)
Õhtujuht oli Karl-Erik Taukar ja ma ei katsu sellel pildil mitte ta biitsepsi, vaid julgustan teda lingvistiliselt keerukaid tootenimesid ette lugema. :)
Kutsusin endaga kaasa Triinu, ühe vähestest tüdrukutest, kes keskkooli ajast mu kõrvale on jäänud. Nii tore oli teda jälle näha, kuid et seal ei saanud väga mahti juttu ajada, on meil juba tänaseks õhtuks tehtud uued vahvad plaanid. :)
Foto: Jelena Rudi
Olen Merilyga blogist Sequin Magazine varemgi taolistel üritustel kokku puutunud, kuid neljapäeval õppisime teineteist veelgi paremini tundma. Nii lahe tüdruk! Koos tema ja Triinuga sõime me ära suurema osa üritusel pakutavatest suupistetest... What can you do. Selle foto autor on Martin Dremljuga.

Triinupiinu, aitäh, et sa minuga kaasa tulid! :)
Kui teid huvitab, mis tooted sel aastal võitsid, piiluge värskesse Cosmosse! Minu jaoks on see Cosmo aga iseäranis eriline, sest ma tunnen nii juunikuu muusat kui kuu komput! :D

3 comments

  1. Ohh... Neid pilte vaadates tärkas pähe mõte - küll meie väikeses Eestis on palju imetlusväärseid naisi ja blogijaid. See pilt Sinust ja Merilyst on nii kaunis - valgus on muinasjutuline.

    ReplyDelete
  2. Sa näed piltidel (ja kindlasti ka päriselt loomulikult) väga šikk ja elegantne välja *_* Karolini seelik on väga sarnane ühele bonprixi seelikule (link http://www.bonprix.it/prodotto/gonna-con-cintura-beige-962772/) ehk on seda ka eesti bonprixi lehel saada :) Ilusat nädalavahetust!

    ReplyDelete
  3. Roosa on sinu värv!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.