Eelmisel kuul hõiskasin, et võiks iga kuu ju vähemalt kümme toodet tühjaks saada, kuid maikuu tõestas, et mis puutub asjade pikemalt ette planeerimisse, siis ma võiksin lihtsalt alla anda ja mitte üritada. Sellekuine empties on ka üsna mannetu - peamiselt kehahooldustooted, mille kohta, teadagi, pole alati meeletult midagi öelda.

Just as I said that Iõll try to use up at least 10 products every month, I have this pathetic mostl body care  empties-post for you. I'll tr to be better in June - I already know that I will have some makeup empties then as well. ;)


Naha maha koorimine polnud mul küll eesmärk omaette, kuid ometi sai otsa tervelt kolm koorijat. The Body Shopi shea kehakoorijast olen juba teile ka rääkinud, aga mainin uuesti, et tegu on äärmiselt mõnusa lõhnaga tootega, mis jätab pärast koorimist nahale justkui õlise kihi, mida on hea näiteks raseerimiseks kasutada. Make Up Store Home Spa kehakoorijas (twisted strawberry & lime) pidin paraku pettuma. Lootsin, et sellel on värskendav puuviljane lõhn, kuid lõhn oli pigem keemiline, meenutades odavaid nätse, mida ma lapsena putkast ostmas käisin. Tekstuur mulle aga meeldis - mõnusalt vedel, aga samas veniv, nii et see ei voolanud kohe kuhugi minema. See kooris hästi, aga sai väga kiirelt otsa - nimelt on seda raatsitud potsikusse vaid 100 ml panna, mida on 15 euro eest õige vähe antud.
NB! Nii TBS kui MUS koorijad on suhkrupõhised ja suhkruga koorijate puhul tasuks meeles pidada, et kui neid liiga kuumal ja märjal nahal kasutada, kipuvad need liiga kiirelt ära sulama. ;)
Minu suur lemmik on aga The Body Shopi piparmündi jalakoorija, mis sisaldab piparmündiõli ja lõhnab tõeliselt hästi. Lisaks sellele see ka koorib väga tõhusalt, aidates vabaneda nahapaksenditest ja jättes jalad beebipehmeks. Küll aga üks näpunäide - kui kasutate koorijat vannis olles, siis jätke see kõige viimaseks protseduuriks. Koorija sisaldab nimelt mingi vulkaanilise kivimi purustatud osakesi, mis vees ära ei sula ja vannipõhja jäävad ning vastasel juhul võite te lihtsalt, noh... oma tagumise otsa ära kraapida. :)

The Body Shop Shea Body Scrub is a big favourite of mine - I love the shea range (it just smells so good) from The Body Shop and this scrub leaves an oily texture to the skin, which I have actually used for shaving - works well. ;) Unfortunately, Make Up Store couldn't compete with that. Twisted Strawberry & Lime body scrub from their Home Spa range has a very fake fruity smell, which I just didn't enjoy. The texture was nice though and it scrubbed well, but unfortunately I could only use it for 3-4 times, since the pot only has 100ml in it, which is honestly quite a rip off for a body scrub that you actually need quite a lot, especially when you scrub our whole body.
NB! Both of these scrubs are sugar based and need to be used on damp, not wet skin - otherwise they will just melt away before you can actually use them.
The Body Shop Peppermint Smoothing Pumice Foot Scrub is a really good product! It scrubs off all the dead skin and leaves your feet baby soft. But keep in mind that when you use it while youõre sitting in the bath, you can actually hurt your bottom, since the volcanic rock is quite harsh and it  doesn't melt away in warm water. :D

Nivea Visage õrnad näopuhastusrätikud kuivale ja tundlikule nahale ostsin ma reisile kaasa, et meigieemaldamine enda jaoks mugavamaks muuta. Ehkki need eemaldavad meigi, tuleb see pika töö tulemusena, sest sõna "niisutatud" on nende salvrättide puhul küll üle pakutud. Ei tea, kas ehk sain lihtsalt mina halva paki, aga need salvrätid on õigupoolest üsna kuivad. Isegi mu emal aasta aega kapis olnud Olay niisutatud salvrätid on siiani mõnusalt niisked, Nivea omad olid juba pärast esimest päeva kuivad, ehkki sulgesin paki hoolikalt. Enam ei osta. Yves Rocher'i sireli dušigeeli ostis mulle elukaaslase ema, pärast seda, kui ma selle lõhna nende juures külas käies taevani kiitnud olin. Nüüd olen enda oma lõpuni kasutanud ja endiselt sama suures vaimustuses. See geel lõhnab nagu päris sirelid ja sirelilõhn on üks mu lemmikuid! :)

I was very disappointed in Nivea Visage makeup wipes for dry and sensitive skin. They did remove my makeup, but I had to work on it, since the wipes are quite dry and not wet at all. First two wipes were oka, but after that they got quite dry and pointless. I sealed the package well, but that didn't seem to help. Even my mom's Olay wipes that she has had in her bathroom for over a year now, are still wet, although the package was opened months and months ago...
Yves Rocher purple lilac shower gel is a big favourite of mine, mostl because it has a real lilac scent that reminds me of summer. There's really nothing else I can say about a simple shower gel. :/

10 comments

 1. Jalakoorijat on ka sellepärast hea jätta viimaseks vanni- või duššiprotseduuriks, et selle aja peale on sooja vee mõjul nahk maksimaalselt pehmenenud ning surnud naharakud tulevad kiiremini ja paremini ära :)

  ReplyDelete
 2. The Body Shopi piparmündi jalakoorija kutsus küll mind ostma :)

  ReplyDelete
 3. Kasutasin ka reisil olles neid samu Nivea salvrätte ning olin väga üllatunud, et see nii hästi meigi maha võtab ehk isegi paremini, kui mõned meigieemaldajad.. Ehk said siiski halva paki. Ohooo, tahaks väga seda sireli dušigeeli proovida! :)

  ReplyDelete
 4. Meigi eemaldamiseks soovitan beebidele mõeldud niiskeid salvrätikuid - võtavad enamus meigi maha ilusti, on odavad ja pakis on palju!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tavaliselt kasutangi helekollases pakis Huggies salvrätte, aga reisile tahtsin pisema paki kaasa võtta. Soodsamad on need tõepoolest ja pakk ei saa 1-2 nädalaga otsa. :)

   Delete
 5. jalakoorijat ja sirelilõhnalist dušigeeli tahan nüüd endale ka!

  ReplyDelete
 6. Igal kuul 10 toodet? Üks toode iga 3 päeva tagant? Kas see pole mitte karuteene keskkonnale ja su nahale/organismile?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega ma siis iga kuu alguses kümmet uut toodet ei osta, mida siis agaralt lõpuni kasutama hakata. Kogu asja mõte ongi juba olemasolevad lõpuni kasutada (mõnes juba kuu alguses vaid 1-2 piiska sees), mitte pidevalt uusi osta. Keskkonnale pole see kindlasti karuteene, kui inimesed "Ah, mulle see šampoon ei meeldi, ostan uue!" asemel "Ma kasutan selle šampooni lõpuni, enne kui uue ostan." ütlevad.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.