Olin juba mõnda aega tahtnud endale korralikku kosmeetikakotti, mis mahutaks lisaks kõigile igapäevastele meigiasjadele ka mõningad näohooldustooted. Ted Bakerisse kiindusin juba enam kui aasta eest, kui avastasin nende imeilusad rahakotid ning teadsin, et neil on ka imeilusad kosmeetikakotid. Valisin endale musta koti pastellroosa lipsu ja roosa kulla karva detailidega. Neil oli rohkelt imeilusaid toone ja mustreid, kuid nagu mulle kohane, jäin musta juurde. Kui juba investeerida, siis millessegi, millest pole võimalik tüdineda. :) Mina ostsin enda koti Londonist Ted Bakeri kauplusest, kuid õningaid Ted Bakeri asju olen näinud ka Tallinna Kaubamajas, lisaks saab neid tellida ka ametlikult kodulehelt ja asos.com'st. :)
p.s. Pildil piiluvad ka mõningad muud esemed, mis minuga Inglismaalt ja Pariisist kaasa tulid, kuid olgu see see siis sneak peek sellest, mis teid peatsetes postitustes ees ootab. :)

p.s. Vabandage telefoniga tehtud pilte, kuid seni kuni ma saan kaamera/aega ja energiat, et õppida elukaaslase Canonit käsitlema, on see parim, mida teile pakkuda võin.

I had been wanting a new decent bag for makeup for a while now. I needed something that would fit my everyday makeup and also a few skin care items, in case I'm going away for the weekend or something. I have loved ted Baker ever since I discovered they're beautiful purses and I knew they had absolutely adorable washbags as well. I chose a small bow washbag, that's black with a pastel pink bow and rose gold details. I really liked the mint green as well and they actually had quite many beautiful prints and patterns, but I thought something quite sleek and classic would be a better choice and you can't really get tired of black, can you? ;)p.s. You can also see a sneak peek of some things I bought from Paris and London. More on those later. ;)

p.s. Excuse my low quality phone pictures, but I have yet to replace my stolen camera, so it's he best I can do at the moment. 

10 comments

 1. Väga ilus kosmeetikakott, mille soetaks endalegi. Kas hinna võiksid ka avaldada?

  ReplyDelete
 2. Aaaaah, das pretty. See must ja heleroosa on täpselt Sinukas. Tough softie :D Okei, mitte softie, tough feminine (:

  ReplyDelete
 3. telefoniga tulevad ka ilusad pildid :) juba ootan järgmist postitust! ;)

  ReplyDelete
 4. Väga ilus valik. Ted Baker on nii ajatu - see sobib mu meelest nii noortele kui ka kujutan ette proua Maaja Kallast oma meigiarsenali sealt välja krabamas :D Ilus ost.

  ReplyDelete
 5. AnonymousMay 15, 2013

  appppii kui ilus see kott on.. ja ootan põnevusega Bioderma arvustust :)

  ReplyDelete
 6. Ma kujutan ette, et seda kotti ei raatsiks silma alt ära lastagi x)

  ReplyDelete
 7. Oeh, nii ilus! Must-roosa-kuld koos on imekena. :)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Tõesti väga ilus meigikott. :)

  ReplyDelete
 9. Tõeliselt kaunis :) ja siis sõnatult imetlev pilk...

  Marget

  ReplyDelete
 10. No mina ei tea, ükskõik mis või kelle blogi vaatan ja loen, ikka jääb see Bioderma näovesi silma...ei tea kas peaks ise ka proovima, kõik märgid viitavad küll sellele :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.