Mõnda aega tagasi võttis minuga ühendust MG Beauty ja uuris, kas ma oleksin huvitatud mõningate Tahe Botanic juuksehooldustoodete proovimisest. Loomulikult olin ja see ettepanek tuli üsna õigel ajal, sest ma just mõtlesin, et peaks oma volüümiandvad tooted mõneks ajaks kõrvale tõstma ja midagi veidi rikkalikumat ja niisutavamat kasutama. Juuste värvimine ja minu pidev komme neid näppida on mulle jätnud mulle üsna kuivad juukseotsad ja elutult tuhmid juuksed. Pärast mõningat uurimist-puurimist valisin endale KeratinGold šampooni, juuksemaski ja seerumi, hoides samal ajal pöidlaid pihus, et need minu juustele liiga rasked poleks, nagu mul tavaliselt niisutavate, toitvate ja ravivate juuksehooldustoodetega olema kipub.


Tahe Botanic Acabado Gold šampoon (10.08) on aktiivset keratiini sisaldav soolavaba šampoon kuivadele ja kahjustatud juustele. "Üliõrna koostisega šampoon, mis muudab juuksed siidiseks, pehmeks ja lisab neile volüümi. Juuksed muutuvad kergelt käsitletavateks, kenasti sirgeteks ja rikkalikeks, toode "lukustab" ja peegeldab looduslikku valgust, muutes juuksed kaunilt läikivaks." Mind tõmbas selle šampooni poole lubadus juustele siiski ka volüümi lisada, samas näis arusaamatu, miks samas lubab toode juuksed ka kenasti sirgeteks muuta. Minu silmis pole volüümiandvad ja siluvad juuksed tavaliselt käsikäes käinud. Et ma kasutan pärast šampooni ka maski ja kannan hiljem niisketesse juustesse seerumit, on üpris keeruline ainult šampooni enda mõju hinnata, küll aga võin öelda, et sellel on imehea puuviljane lõhn (olen ärritunud, et mulle ei meenu täpselt, mida see lõhn mulle meenutab), see vahutab kenasti ning ampooni välja loputades ei jää juuksed takku, vaid tunduvad siidiselt siledad. 


Teine samm on Tahe Botanic Acabado Gold Mask (10.53) juuksemask. "Aktiivseid taimseid tüvirakke, keratiini ja argaaniaõli sisaldav juuksehooldus. Mask taastab kahjustatud juuksestruktuuri, muudab juuksed terveks, tugevaks ja säravaks." See potsik on üpris üüratu ja et mul kulub toodet väga väike kogus, kardan, et see toode saadab mind aastani 2015 välja. :D Selle vastu pole mul aga vähimatki ja teate miks? Minu jaoks võrdub see kuulsa Macadamia Natural Oil maskiga. Neil on sama värv, sarnane tekstuur (Tahe on vaid õige pisut vedelam) ja minu meelest isegi sarnane lõhn ja toime. Juuksed jäävad megamõnusad ja siidiselt pehmed ning läikivad. Nii et kes ei raatsi endale 33 euro eest Macadamia 350ml potsikut osta, sellele soovitan soojalt soetada hoopis Tahe 10eurose ja 300ml potsiku. ;)
Tahe Botanic Acabado Keratin Gold juuksehooldus (21.51) sisaldab argaaniaõli, keratiine ja aktiivseid taimseid tüvirakke ning lubab olla vananemisvastase toimega, tugevdada juuksestruktuuri ja anda juustele toonust, energiat ja tihedust. Kõikvõimalikke õliseid seerumeid ja hooldusi ma tavaliselt pelgan ning ka enda Macadamia juukseõli julgen panna vaid juukseotstesse. Et selle toote juhendil soovitatakse aga tagada toote ühtlane jaotumine juustes, julgesin seda panna ka meelekohtadest kõrgemale. Päris juuksejuurtest hoidsin eemale, aga üldjoontes kammisin toote julgelt läbi kogu juuste. Minu üllatuseks ei hoidnud juuksed pärast peadligi, ühtlasi ei läinud need mustaks kiiremini, kui tavaliselt. Olin väga-väga positiivselt üllatunud ja samas meeletult õnnelik, et olen leidnud pähejäetava õlihoolduse, mis ei muuda mu niigi peadligi hoidvaid juukseid veel raskemaks. Kahjuks ei püsi aga toote imehea lõhn juustel väga kaua - kui juuksed on juba kuivanud, siis tunnen seda veel vaid mõned tunnid.

Kokkuvõtteks võin öelda, et mina olen nende toodetega väga rahul ja julgen neid soovitada nii paksemate kui õhemate juuste omanikele. Tooted ei ole oma kvaliteedi kohta sugugi kallid, vaid pähejäetava hoolduse hind võib pisut mõtlema panna, aga samas saab selle eest toodet 125ml ning minul kulub seda ühe kasutuskorra jaoks vaid üks pumbatäis, mis tähendab, et mulle jätkub seda toodet veel kauaks, kauaks, kauaks... Ja nagu eelnevalt mainisin, minu jaoks on need ideaalne pisut kergema koostisega asendus Macadamia juuksehooldussarjale. Kes on Macadamiat proovinud ja seda liiga "raskeks" pidanud, võib neid Tahe tooteid tõeliselt nautida. Minu juuksed muutsid need tooted kindlasti läikivamaks, aga ka oluliselt siledamaks ja n-ö libedamaks. Näiteks libisesid mu juuksed eile bussile joostes lõdvast krunnist välja ja ma ei mäleta, millal mul viimati nii juhtus, aga pidasin seda ainult heaks märgiks. :D

7 comments

 1. Ma just katsetan sama juuksesarja.. mask on mulle saanud väga sümpaatseks! :)

  ReplyDelete
 2. Šampoon ja mask mõlemad lemmikud, lõhn on tõesti hea, mulle meenutab meloni-pirni segu. :)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Kasutasin sama sarja šhampooni ja olin ülirahul :)

  ReplyDelete
 4. Hmmm, ma kaalun nüüd maski ostmist. See teine valges potsikus roosade kirjadega pingviinijäätise lõhnaline Tahe mask oli küll hea.

  ReplyDelete
 5. Minul on tehtud keratiinsirgendus ja ühel messil seesama firma soovitas neidsamuseid tooteid. Kahjuks shampoon siiski sisaldab sulfaate ja seetõttu juuksed hakkasid väga kiiresti lokki tagasi minema. Lisaks ei pesnud shampoon juukseid täielikult puhtaks (juba kuivatades tundusid veidi rasvased). Samas mulle meeldis selle lõhn ja pehme konsistents, et vb kui mul juuksed lokkis oleks ja ma enam keratiinsirgendust ei tee, see sobiks mulle. Hetkel jäi potsik seisma.
  Mask on täitsa okei:)

  ReplyDelete
 6. Väga kasulik postitus, kaalusingi just mingi juuksemaski ostmist, see sobib ideaalselt proovimiseks! :)

  ReplyDelete
 7. Järgmise maskina proovin kindlasti seda! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.