Kui ma elevusest lõhkedes Champ Elysee Sephorasse astusin, ütlesin ma oma õele: "Uuu, võib-olla ma ostan Urban Decay NAKED-paleti!" Paar minutit hiljem toote 45eurost hinnasilti uurides ütlesin ma talle: "Uu, võib-olla ma ei osta," ja sinna see kurikuulus palett minust jäi. Toonid olid imeilusad, pigment imeline, aga 45 eurot? Mitte hetkel. Mitte ajal, mil mu ostunimekirja eesotsas on pahtlilabidad ja laevärvid. Mõned päevad hiljem seiklesin Londonis Superdrugi kaupluses ja mu pilk jäi pidama Sleeki "Au Naturel" lauvärvipaletil, mis tundus vähemalt silma järgi vaadates olevat täitsa arvestatav alternatiiv tema 35 eurot kallimale kaugele rikkale sugulasele.

As I stepped into Sephora on Champ-Elysee, I told my sister that I might get the Urban Decay Naked palette for myself. Moments later I saw the 45EUR price tag and I told her that we can basically go now... :D The shadows in both palettes are amazing and the pigment was to dream of, but I had my priorities straight and such an expensive palette wasn't on the top of my list... unfortunately. A few days later I was browsing in Superdrug and I saw that Sleek has a palette called "Au Naturel" that seems quite similar to NAKED. So I bought it, hoping it would be a bit like it's 35 euros more expensive competitor.Kahjuks on pakend ja hind ainsad, mille eest Sleek minult häid punkte saab. Paleti heledamate mattide toonide pigment on väga niru (mina, totakas, proovisin poes vaid neid säravamaid ja kenamaid), nii et sama hästi võib need puutumata jätta ning et üldse mingit suuremat efekti ka teiste toonidega saada, tuleb kindlasti kasutada all lauvärvi aluskreemi, mis on samm, mille ma võin näiteks Wet n' Wild lauvärvidega (millest kirjutasin SIIN) vahele jätta. Ühtlasi kipuvad need lauvärvid pisut pudenema, mis on jällegi miski, mida mul Wet n' Wild lauvärvidega iial ei juhtu - need on selleks liiga siidised ja peenema tekstuuriga.

Well, it's not. The lighter matte shadows have hardly any pigment at all and even with the darker and shimmery shades you need to use a primer to get a decent finish that stands out and stays on. I don't need to use primers with my Wet n' Wild shadows and theyre even cheaper than Sleek, so there you have it... The shadows are also quite powdery, which is annoying, unless you want to get some eyehsadow on your cheeks as well.Matil mustal ja mõningatel teistel tumedatel toonidel on etem pigment ja nendega annab ka mängida, aga üldjoontes ütleksin, et see palett jättis mind kahjuks üsna külmaks. Kurb, nende "Storm" paletti kiidetakse nii palju, et lootsin ka sellest midagi etemat. Wet n' Wild teeb Sleeki lauvärvidele igatahes silmad ette ja seda nii pigendi kui püsivuse poolest.

The matte black has a nice pigment and some of the other darker shades as well, but overall this palette is a disappointment and I would recommend getting Wet n' Wild eyeshadows if you're on a budget or getting the Urban Decay NAKED palette if you can afford it. This upsets me, I've heard so many great things about "Storm", I thought that "Au Naturel" would be great as well...

4 comments

 1. Hmm, tundub et 'Au Naturel' paletti on muudetud, sest oman ka seda ja ostsin samuti paar aastat tagasi Londonist suvalisest Superdrugist, aga nii pakend kui ka ilmselt värvide koostis on muutunud, sest mina olen küll enda omaga väga rahul, samuti ei ole pudenemist täheldanud..

  ReplyDelete
 2. ole hea, lisa see wet&wildi arvustus uuesti vms, ei leia seda su blogist kuidagi :D

  ReplyDelete
 3. Põnev. Mul on plaan osta see eredates toonides palett, eks siis näeb. Eile testisin seda oma sõbranna juures ja väga hea pigmendiga tundus.

  ReplyDelete
 4. Võiksid teha ka üldise postituse oma reisidest:) Mis mulje jätsid, kas läheksid uuesti? Sinu õe oma juba lugesin!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.