Mul on teile üks halb ja üks hea uudis. Alustan halvast, et hea jääks eredamini meelde. Mu reis Pariisi ja Londonisse oli tore, aga samas tõeline katastroof. Lisaks halvale ilmale ja kohvrite lennukist mahajäämisele varastati minu kaamera. Mulle aastaga kalliks saanud Nikon D3100 ja tema kaaslaseks olev objektiiv, mis tegi blogimise niivõrd lihtsaks ja mõnusaks. Aga ma ei lase end sellest häirida ja ma ei lase nõmedatel inimestel, kes arvavad, et teise vara on nende võtta, blogimisele kätt ette panna. Vajan lihtsalt pisut aega, et uue olukorraga harjuda ja uurin, millal oleks mul võimalik endale uus töövahend soetada. :) Juba homsest aga olen jälle aktiivselt ja igapäevaselt teiega, olen teist puudust tundnud! Seniks aga vahva pilt, mille õde minust Pariisis tegi (kas märkate kaamerat mu käes... )... :)
Hea uudis: ma kolin! Esimest korda elus ootab mind ees kolimine. Jätan seljataha lapsepõlvekodu, kus olen elanud, kasvanud ja arenenud 23 aastat ja keeran oma elus täiesti uue lehekülje. See saab olema põnev, aga kindlasti ka pisut (heas mõttes) hirmutav aeg ja ma jagan seda hea meelega ka teiega, kui see teid huvitaks.  Olen elevil, et mul saab olema päris oma pesa, mille saan sisustada täpselt nii, nagu tahan. Andke julgelt teada, kas sisustamisteemalised postitused ja nopped kolimistest ja käikudest huvitaksid teid. :)


I have some news, some are sad and some quite happy. I'll start with the sad news, so that I can end this post on a happier note. :) My trip to Paris and London was fun, bit it was also a disaster. My camera got stolen. My lovely Nikon D3100 with it's 50mm 1.8 lens that made blogging so easy and fun. They're all gone, along with all the photos I took in Paris. I wouldn't touch that subject much more, but here's a fun pic taken in Paris (notice the camera in my hand... ) and also a promise - I won't let this bother me, I won't let it stop me from giving you high quality posts! I just have to get used to my new situation and see when I will be able to get a new camera. :)
Now for the good news: I'm moving!!! I'm leaving my childhood home behind and getting a new place that's all mine to decorate and live in. This is exciting, but also quite scary and I would love to take you guys on that ride with me, just let me know if you would be interested in different posts on decorating etc. :)

19 comments

 1. Ohh, suure huviga loeks neid kolimis postitusi kuna ka endal see ees. :)

  ReplyDelete
 2. Glad to have you back baby! (:

  ReplyDelete
 3. Kindlasti tahaks lugeda sinu kolimisest ja uue kodu sisustamisest! :) Kahju, et su kaamera ära varastati :( Meil hiljuti käisid ka kodus vargad ja viisid ära televiisori ja uhiuue arvuti, nii et tean, kui nõme tunne see on. Aga sellest saab üle.:) Ja kindlasti on kolimine nii suur ja tore sündmus, et pühib mustad murepilved pea kohalt minema. :)

  ReplyDelete
 4. Väga kahju kaamerast, aga loodan, et nii põnev tegemine nagu kolimine sul mõtted vähemalt sellelt halvalt asjalt viivad. Tean täpselt kui vahva on oma pesasse kolida :)

  ReplyDelete
 5. Kuidas ja kus sul kaamera ära võeti?

  ReplyDelete
 6. Mulle meeldis juba Instagramis see pilt väga, väga! ja kolimis- ning sisustamisprotsessist sooviks iga detaili palun teada jah, aitäh (;

  ReplyDelete
 7. Olen ka mitu korda varaste pikkade näppude ohvriks langenud ja tean kui vastik see on :( Mina veel igal juhul usun(või tahan uskuda), et maailmas valitseb tasakaal ja varem või hiljem lööb karma nende räpased näpud valusalt sahtli vahele. Sind ootab ees aga raudselt midagi väga head!!
  Ja kolimise ning sisustamise teemad oleksid põnevad, sest ees ootab väike remont ja sellised postitused motiveeriksid kindlasti. :)

  ReplyDelete
 8. Ohh esimene kolimine on alati lahe ja see tunne ka pärast kolimist - aga kui oled juba kolm korda kolinud ja pead iga kord selle hinnavaatluse ja pakkumistega jändama (üürikodu korral), siis ei ole enam üldse lahe.. kuni kolimiseni - uus koht ja uued võimalused ja pea ketrab isegi öösel, et kuidas mida paigutada võiks :D
  Kuulsin su fotokavargusest ja loodan, et hotell, kelle süü see pigem oli, ikka kasvõi osakese hüvitaks.

  ReplyDelete
 9. AnonymousMay 15, 2013

  Kolisin ise samuti just eelmine reede uude täiesti oma koju sisse ja tean, mis Sind ees ootab!:) Väga huvitavad sellised kodu sisustamise postitused, nii et bring it on!

  Ja see pilt on väga vahva : )

  ReplyDelete
 10. Kindlasti ootan sisustusteemalisi postitusi, need on alati väga põnevad. (: Tere tulemast minu kanti elama, loodan, et Sulle meeldib siin! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viimsis elan ajutiselt, kuni leian endale sobivama paiga, alaliselt ei plaani Viimsisse veel jääda. Aga siiski, usun, et naudin seal veedetud aega kindlasti! :)

   Delete
 11. Ma ka nädal tagasi just kolisin uude kodusse ja seega oleks väga tore ka Sinupoolseid arvamusi ja kogemusi kolimisest lugeda. :) Oma käe järgi sisustamine on väga mõnus ja lõõgastav tegevus :)

  ReplyDelete
 12. Tere tulemast tagasi ! :D
  Kui remontimiseks ka läheb, siis tahaks enne ja pärast pilte, kui võimalik :) Põnev oleks neid vaadata :) Ning edu kolimisel ! :)

  ReplyDelete
 13. Ma just hetkel lõpetan asjade pakkimist. Varsti hakkame asju kolimisautosse vedama ja homme kolingi ära. Asjade pakkimine vütab ikka lõputult aega :/ Edu sulle kolimisel :) Loodan, et saame kõik sellest toredast protsessist osa :)

  ReplyDelete
 14. Kahju su kaamerast. :( Aga ootaksin küll neid kolimis- ja sisustusteemalisi postitusi. :)

  ReplyDelete
 15. Oma koju kolimine on maailmalahe asi, eriti kõik see sisustamismöll, mis hiljem järgneb. Kodukujundus- ja kolimispostitused on väga väga oodatud :)

  ReplyDelete
 16. Kaamerast on küll kahju! :( Mul on endal sama kaamera ja tegu on täiesti asendamatu sõbraga!

  Kolimine jälle on minu arvates nii kohutavalt äge! :D Mulle endal eväga meeldib asju pakkida... Nende uuesti lahti pakkimine on muidugi... meeehh. :D Igal juhul edu kolimisel!

  ReplyDelete
 17. Mulle tuleb meelde enda kogemus varastega, umbes 3 suve tagasi käisime sõpradega Itaalias, tagasi tulime kõik kaks kätt taskus...See oli väga valus kogemus ja peale seda pelgan ka kaamerat/läpakat reisidele kaasa võtta, kusjuures isegi ilusaid riideid ei raatsi enam kaasa võtta:D
  Mäletan ka kui me elukaaslasega päris oma koju kolisime paar aastat tagasi, alguses elasime natuke aega nii, et oli korteris vaid telekas, diivan ja väike külmik:D Kindlasti on sisustamine väga lahe, eriti kui tegemist veel enda koduga.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.