Käisin hiljuti restoranis Mamo hommikust söömas ning Avoni uusi tooteid uudistamas ning hiljem leidsin kaasa saadud kingikotikesest ka Avoni uusima ripsmetuši Infinitize.

Infinitize tuši silmajäävaim osa on kindlasti selle kolmetasandiline hari, mis näeb tõepoolest eriskummaline, kuid samas väga lahe ja uudne välja. Ülemised väikesed harjakesed lubavad jõuda ka silma sisenurga pisikeste ripsmeteni (millele, me kõik teame, on vahel võimatu ligi pääseda), keskmised katavad enamiku ripsmeid ning suured harjased peaksid rõhutama silma välisnurga ripsmeid. Üleüldiselt lubab tušš ripsmeid pikendada, koolutada ja tõsta. Infinitize tušš lubab, et ei lähe tükki ning on niiskus- ja higistamiskindel.

Have you tried Avon Infinitize mascara yet? A bright orange tube hides a weird-looking brush, but as soon as you get used to the brush, you can create a wow-efect really easily.
Kui rääkida selles harjast, siis idee on iseenesest lahe, aga teostus veidi keeruline. Miks? Sest mina värvin mõlema silma ripsmeid parema käega ja nii saan ma need harjased n-ö õigesse järjekorda ainult paremat silma värvides, vasakul silmal on harjased siis vastupidises järjekorras, kui keegi nüüd mu mõttega kaasa joosta suudab. Neil, kes kasutavad kummagi silma puhul eri kätt, pole muidugi vahet. Hari ise nõuab aga samuti pisut harjumist, sel on tõepoolest kummaline kuju, aga kui juba ära harjud, on vau-efekt kiire tulema.

The brush has three levels: the top is meant for your inner corner lashes, the center for lenghtening the lashes in the center and the wide bottom of the brush is supposed to create a wing-effect on your outer lashes. As I use my eight hand for both of my eyes, the shape of the brush doesn't really matter with my left eye, but oh well, I still really enjoy the effect.Efekt on kaunis ja volüümikas, kuid mu lemmik selle tuši juures on kindlasti püsivus. See ei jäta kulmude alla tumedaid kriipse, see ei pudene päeva jooksul silma alla (samas, viimast probleemi pole mul kunagi ühegi tušiga esinenud, kui ma just ise ripsmetušši maha ei noki). Mu kolleeg sai ürituselt sama tuši ja tuli hiljuti minu juurde. "Anna, see Avoni tušš! Täitsa lõpp, saad aru, see on mul kolmandat päeva peal!" Ta ei võta nimelt öösiti ripsmetušši maha (ma juba pragasin teda selle eest) ja ütles, et ta peab vaid hommikul paar üksikut pudet silma alt ära pühkima, teeb kiirelt otsad üle ja korras. Nii et selle tuši võib ristida ka ideaalseks... magamise tušiks? Kindlasti leidub neid, kes ei taha ehk voodisse minnes alati tušši maha võtta (mis see põhjus siis ka poleks :D) ja selleks tarbeks tutvustan ma teile küll hetkel väga õiget tušši!
Miski, mis mulle veel selle tuši juures meeldib on see, et suurema osa sellest saab eemaldatud sooja veega. Teen sõrmed sooja vee all märjaks ja hõõrun õrnalt kahe sõrme vahel ripsmetelt tuši maha. Vähemalt see on minu meetod ja see töötab ka näiteks Max Factor 2000 Calorie tuši ja kindlasti mitmete teistega. Kõik, mida ripsmejuurte lähedalt kätte ei saa, kaob tavalise näopuhastusvahendi või ka õrnema meigieemaldajaga.

Avoni uues kataloogis on tuši hinnaks 3.99 ja selle peale oskan ma öelda vaid, et tuleb leida teile lähim Avoni konsultant ja see tušš endale krabada!

This mascara scores the most points from me for it's long lasting effect - it doesn't create dark rims under your eyebrows and it doesn't shed on your cheeks. My lazy colleague said that she maybe only takes off her mascara once or twice a week (I already told her that she's being stupid :D) and this mascara is supposed to be perfect for that. So, there you go ladies, a perfect mascara for day AND night! :D

11 comments

 1. Tundub hea :)
  Ma olen ka see, kes ainult parema käega värvib. Olen küll õppinud kuidagi rannet pöörama, kuid peaaegu alati näevad parema ja vasaku silma ripsmed erinevad välja :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures minul näevad tavaliselt vasaku silma ripsmed isegi paremad välja. :D Ei tea, äkki sest ma alustan paremast silmast ja teine "katse" on edukam? :D

   Delete
 2. Aga kas tavaline meigieemaldaja (mitte veekindla) eemaldab tuši ripsmetelt hästi või vajab ikkagi nühkimist või veekindla meigi eemaldajat? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täitsa minu paha, et mainimata jätsin, lisasin selle lõigu nüüd juurde. Mina saan selle kergelt maha, suurem osa tuleb tavalise sooja veega (sõrmede vahel ripsmeid hõõrudes) ja ülejäänu saab kerge meigieemaldaja või näopuhastusvahendiga kätte. :)

   Delete
  2. Mina avastasin ka, et see tuleb ilma vaevata ka lihtsalt sooja veega maha.

   Delete
 3. Ootan ka enda tušši, mis peaks lähipäeval saabuma. Tulrb põnev katsetamine. Soetasin endale just Rimmeli Scandaleyes Show Off tušši ja see on väga sarnase harjaga kui nüüd neid kahte võrrelda. Rimmeli oma juba armastan!

  ReplyDelete
 4. Mul on sama tehnika ripsmepesuks, ema õpetas. :)

  http://genefic.blogspot.com/


  ReplyDelete
 5. Ma mõtlesin, et kas tellida see või mitte. Kuna nägin su instagramis seda pilti, siis ootasin arvustust, et kas tasub osta või mitte, sest siiamaani olen pidanud kõikides mu tellitud ripsmetuššides pettuma. Aga paistab, et sel korral tuleb see väärt ost. Aitäh arvustuse eest :D

  ReplyDelete
 6. Ma värvin ka ripsmeid ühe käega, aga vasakut silma värvides pööran ripsmetuši ka õigesse suunda ehk selle puhul jääksid need välisnurka mõeldud harjakesed ikkagi väljapoole. Igatahes tundub põnev, aga peaks nüüd endale kuskilt konsultandi ka leidma, see kipub veidi ostmist piirama Avoni puhul :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. AnonymousMay 03, 2013

   Tere. Ma ei tea kas Anna Elisabeth lubab, aga mina olen üks Avoni müügiesindaja ja minu kaudu saaks tellida. Palun võta ühendust kas FB kaudu Marget.Avon või e-postiga marget.avon@hotmail.com.

   Marget
   margetavon.wordpress.com

   Delete
 7. Just tellisin selle ripsmetušši ja ootan selle saabumist. Algul kahtlesin, kas tellida või mitte, et kui nii odav on, et siis äkki ka ebakvaliteetne. Õnneks nüüd on süda rahul, et tegu on siiski hea tootega:)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.