Täna toon teieni pigem soovituse kui nipi. Tean, et paljud on kursis erinevate meigialuskreemidega ja ka mina olen mitmesuguseid proovinud, kuid ütlen ausalt, et kui näomeigi alla aluskreemi panemiseks olen ma 80% ajast liiga laisk/hajameelne, siis lauvärvialuskreemi ei jäta ma kunagi vahele. Miks? Esiteks toob see lauvärvitoonid paremini esile ja paneb need tõeliselt "elama". Teiseks ennetab see värvi hajumist ja nahavagudesse kogunemist. Kasutan seda iga päev, isegi siis kui ma lauvärvi ei kanna, sest see aitab ennetada ka jumestus- ja peitekreemi kulumist, hajumist ja inetute joonekeste tekkimist silmalaule ja silma alla. Kes vähegi silma ümbruses meiki kasutab (lauvärve, peitekreeme jms), võiks kindlasti investeerida ka lauvärvialuskreemi. Mina soovitan väga-väga soojalt Avoni klaasist potsikut, mille saab sõltuvalt allahindlustest kätte 6-8 euroga. Sellel on mõnusalt kreemjas tekstuur ja kergelt ihukarva toon, mis aitab nahatooni (silmalaud kipuvad paljudel loomupäraselt veidi punakad/sinakad olema) veidi ühtlustada. 

Today's tip is more of a recommendation. This probably won't come as news to many of you, but I know there are some people who still don't use makeup primers. Well, let me tell you - if you want your makeup to look good and stay on, you should invest in these handy little things. I'm actually quite lazy when it comes to face primers, but since I got an eyeshadow primer, it's a step I'll never skip. Sometimes I use it even when I'm not using any eyeshadows just to prevent from my foundation and concealer from creasing. If you want your eyeshadows to be more vibrant and stay on as long as you wan to, get yourself an eyeshadow primer. Mine is from Avon and I love it to bits - I've never experienced any creasing when using this and it's a cheap little thing as well. Depending on the sales, it costs around 6-8 euros in Estonia.

2 comments

  1. See tore toode on mul endalgi olemas ja ma olen sellega super rahul. Ülimalt kerge tekstuuriga ja korraga ei kulu seda üldse palju. Seepärast ei häiri mind ka toote pisike kogus purgis. Sellest pisikesest purgist jätkub ikka nii mõneks ajaks. Soovitan soojalt.

    ReplyDelete
  2. AnonymousMay 29, 2013

    Mul on Maybelline'i aluskreem. See on läbipaistev, aga õrnalt roosaka kumaga. Mulle väga meeldib:)

    www.theessentialtips.blogspot.com

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.