Londonis kohvrist asju välja võttes avastasin, et suur osa neist on justkui... tahmased? Sõrmed jäid mustaks ja mõningad heledamad asjad olid määrdunud. "Okei, mis nüüd?" olin ma ärritunud, justkui oleks pärast kohvrite kadumist ja varaste külastust veel midagi tarvis. Õnnetuseks avastasin, et mu Collistari must lauvärv oli kosmeetikakotis purunenud. Kui ma ütlen must, siis ma mõtlen MUST - sellel lauvärvil oli uskumatu pigment ja ma armastasin seda silmalaineri asemel kasutada. Enda asju küürides mõtlesin tigedalt, et ei võta enam ühtegi puudertoodet endaga reisile kaasa. Eile aga koperdasin kavala nipi otsa!

As I was cleaning up the huge mess that my shattered eyeshadow had made in my suitcase, I swore to myself that I will never again take any powder products with me when I travel! But then I discovered this clever tip that might come in handy when travelling or maybe moving.


Kui reisid või näiteks kolid, siis vooderda kõik enda puudertooted tihedalt vatipatjade või -tupsudega. Suure tõenäosusega jääb toode niimoodi terveks ja kui ei jää, siis vähemalt ei hakka see kõikjale pudenema. ;)

Kas teie olete kunagi reisides või kolides õnnetult mõnest tootest ilma jäänud?

Just place a cotton pad or two over your powder products to keep them safe and tight. They're really unlikely to break then and even if they do, you won't have to deal with a huge mess afterwards. ;)

10 comments

 1. Õks puuder otsustas iseenesest vist käekotis katki minna. Õnneks ta väga palju laiali ei läinud kotis ja sain ta alkoholiga uuesti ühte tükki tagasi viidud. Aga see on päris hea nipp. Kuna kuu pärast on jälle kolimine ees, siis on ilmselt sellest nipist ka kasu.

  ReplyDelete
 2. Mul läks just lemmikpuuder katki koolis. Puuder puudriks, selle saab uue osta, aga eriti halb on see, kui on rikutud nt mingi samas kotis olnud kingituseks saadud raamat või pead kooli wc's kõik oma asjad välja laotama ja küürima hakkama :D

  ReplyDelete
 3. geniaalne idee, aitäh!

  ReplyDelete
 4. Mul läks kunagi päikesepuuder lennukis rõhu? all katki, karbil pragunes värv ära ja mis kõik veel. Hullemaid olukordi on ka olnud - kodus elades hoidsin oma kosmeetikatooteid tualettlaua ülemises sahtlis, millel oli peal n-ö lukk, et sahtlit lõpuni välja ei saaks tõmmata. Kui end meikisin, tõmbasin selle alati võimalikult kaugele välja, et asju mugavalt kätte saada, ja seal see siis rippus, aga kunagi välja ei tulnud. Kahel korral siiski tuli... ning kukkus põrandale, mistõttu võisin mõlemal korral umbes poolte puudrite-lauvärvidega hüvasti jätta. Selle koristamine oli küll rohkem, kui tülikas :D

  ReplyDelete
 5. Kui toidukile ümber tõmmata, siis ei juhtu ka mitte midagi. :)

  ReplyDelete
 6. Mu sõbrannal läks reisimise ajal kohvris hõbešampoon laiali :D Kõik riided olid sinised ja rikutud.

  ReplyDelete
 7. väga hea idee, aitäh

  ReplyDelete
 8. Olen kuulnud,et purunenud puudrit saab ka viinaga uuesti niiöelda kokku lappida, tuleb vaid viin ja purunenud osa segada ja tahenema jätta. Pole ise proovinud. Ja Sinu variant tundub samuti hea :)

  ReplyDelete
 9. Ma olen pinterestis vist kohanud nippi, et kui lauvärv vm laguneb laiali, siis 80% piiritusega niisutad tükid kokku, silud ära ja kui ära kuivab, nagu poleks olnudki. Kuna endale ei 'pin-inud', siis linki näidata ei saa. Ise proovinud ei ole.

  ReplyDelete
 10. Minul see viina asi ei toiminud, võib-olla oli liiga lahja lihtsalt, oleks pidanud äkki piiritust kasutama.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.