sneakers: Fred Perry, jeans: Zara, bag: eBay, shirt: New Yorker, jacket: Only

Lihtne reedeõhtune outfit, mille lemmikosaks on uus tiigriga särk New Yorkerist. Mulle meeldib kõik selle juures, alustades pildist ja lõpetades laheda ombre-üleminekuga roosalt lillale. Nahkjaki alla sobib see samuti lihtsalt ideaalselt!
Mina veetsin reede toreda seltskonnaga sünnipäeva tähistades ja maailma asjadest rääkides ning nädalavahetusel on plaanis veel üks üritus ning palju-palju asjalikku sebimist... loodetavasti... kui uni liiga magus pole. Ühtlasi on aeg jooksutossud tolmust puhtaks pühkida. :) Mida teie sel nädalavahetusel teete? Loodan, et see möödub mõnusalt ja kevadiselt!

A simple Friday night look featuring my new absolute favourite shirt from New Yorker. I love everything about it - the cut (which you can't actually see... ), the print and the ombre-effect from pink to purple.
I spent my Friday celebrating a dear family member's birthday and I have another event plus some busy bee action happening on this weekend as well. The spring is finally here, so I should also put on my running shoes. ;) What are your weekend plans? Whatever they are, I hope you have a great weekend with nice weather! :)

11 comments

 1. Minu käsi selle pluusi järgi poes ei haaraks aga Sinu selga sobib see kui valatult! Ja annab muidu all-black-outfitile mõnusalt särtsu juurde (:

  ReplyDelete
 2. Sa näed alati nii ülimalt hea välja ;)

  ReplyDelete
 3. Super, nagu ikka! Vahelduseks on see särk tõesti väga viis seal tagi all.

  ReplyDelete
 4. aa mul on seda särki VAJA ju! juba sada aastat otsin mingi sarnase ägeda pildiga tegelast, aga pole leidnud. sea või sammud new yorkerisse... ja jälle sinu järgi :D ahvipärdik

  ReplyDelete
 5. very nice colour on your top, and super cool leather jacket!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com.au/2013/04/fashion-week-alice-mccall-2013.html
  [check out my outfit at Fashion Week Sydney!]

  ReplyDelete
 6. Ma ei taha nüüd midagi halvasti või pahasti öelda, aga minu arust sobivad Sulle lühikesed juuksed palju paremini, pikad on ka ilusad, aga lühikesed on kuidagi vahvamad. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen nõus, et lühikestel juustel on justkui rohkem iseloomu, kuid ma olen nii muutliku meelega, et tunnen lihtsalt vajadust aeg-ajalt clippe kanda. See ongi clip-in pikenduste juures kõige mõnusam - kanna, millal tahad. :)

   Delete
 7. see teine pilt on nii äge, nagu kuuleks juba tagi hõlmade avades, et tuleb väike uarrhh :)
  Ilusat toimekat nädalavahetust :) Mul endal läheb see lastega toimetades.

  Marget
  margetavon.wordpress.com

  ReplyDelete
 8. See esimene pilt on minu konkurentsitu uus lemmik Sinust tehtud kaadritest. On sulneid ja leebeid fotosid, kuid siin on Sul selline mõnus võidukas nägu ja need juuksed on väga hästi sätitud. Jumestus on perfektne ja särk - selle võtaks pikema jututa endale :) Kümnest stiilipunktist kümme! Lõppu võiks hüüda näiteks veel ka: VAU!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.