Nurme Seebi huulepalsami väikse armsa potsiku sain kingituseks StellariumBoxist ning olen seda toodet nüüd juba mõnda aega kasutanud, kusjuures peamiselt kodus olles, sest ma ei kipu tooteid, kuhu tarvis näpuga ligi minna, endaga välja kaasa võtma. Olin seda esimest korda vaadates ja nuusutades veendunud, et see on väga sarnane JOIK-i piparmündiga huulepalsamile, kuid tegelikkuses on need siiski kaks erinevat toodet. Nurme seebi õhetav huulevõie on õlisema koostisega ja pigem pehme kui tahke. Et eeldasin selle olevat küllalt tahke, panin esimest korda sõrme üsna jõuliselt selle sisse, nii et see lihtsalt vajus läbi võide. :D Nagu ka alumiselt pildilt näha võite, on sellel justkui veidi teraline tekstuur, mis huultel muutub aga pigem õliks.

Nurme Seep is an Estonian brand that makes 100% natural products and lately I've been using their spearmint lip butter. It has a fresh minty scent and a really soft texture - I was expecting it to be a bit harder and managed to push a hole into it when I first used it, but I managed to make it look decent for the pictures.
See huulevõie on 100% looduslik ning sisaldab avokaadoõli, avokaadovõid, E-vitamiini, rohemündi eeterlikku õli ning looduslikult esinevat limonenet ja linalooli. 15grammine potsikuke maksab 4 eurot. Ise ma seda tõenäoliselt uuesti ei soetaks, sest eelistan kreemjaid huulepalsameid õlistele. Toitev ja niisutav on see palsam kindlasti (huuli kihelema ei pane, nii et pidevalt juurde lisada pole tarvis) ning huuled pehmeks, imendudes siiski küllalt ruttu, kuid mingeid erilisi emotsioone see toode minus siiski ei tekitanud ning pakendil lubatud õhetavast tundest jäin mina isiklikult samuti ilma... ühesõnaga, ei midagi sellist, mida teid koheselt ostma kamandada :D. Huulevõie nagu huulevõie ikka, aga kellele kodumaine armas, võiks selle järele proovida - milleks soetada välismaist, kui siin tehakse samuti head kraami? ;)

It's 100% natural and it contains avocado butter, avocado oil, vitamin E and mint. It turns into oil as you use it and it makes your lips silky smooth, although it absorbs quite quickly. I really love the cute metal packaging and the price is friendly - 4 euros. :) I personally wouldn't repurchase it only because I prefer creamier products on my lips, I'm not too fond of the oily feeling.
If you ever come to Estonia, you can find Nurme Seep products in Tallinna Kaubamaja beauty department and in a store called Minu Väike Maailm at Telliskivi 60. :)

4 comments

 1. Hei! Tänud ausa arvustuse eest! Olen juba ammu vaaginud, et kuidas see õhetus täpselt välja näeb ja kui niisutav selline palsam on.
  Päikest;)

  ReplyDelete
 2. Kas Sa oled seda Reedu musi huulepalsamit ka kasutanud? Esmapilgul tunduvad nagu samalaadsed tooted kuna mõlemad ju Nurme Seebi väljalasked. Kui oled mõlemat kasutanud, siis millised olid Sinu tähelepanekud? Kumba soovitaksid?

  ReplyDelete
 3. See ja Reedu musi on sama asi, uus kujundus on lihtsalt.

  ReplyDelete
 4. Need fotod on geniaalsed. Ma JUMALDAN seda esimest!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.