On harv juhus, kui ma kannan huulepulka, mis pole kas roosa või lilla, kuid pärast viimatist Make Up Store'i külastust otsustasin, et on aeg oma mugavustsoonist välja astuda. Kevad on ju käes, millal siis veel erinevate värvidega katsetada? Minu uueks sõbraks sai Make Up Store'i huulepulk "Scarlet" nende creme-sarjast. See tähendab, et huulepulk on väga kreemja koostisega ja pigment on piisavalt tugev, et seda intensiivsemalt peale kanda.

I rarely wear anything but pinks and purples on my lips, but after my recent visit to Make Up Store I decided to step out of my comfort zone and try something crazy. Crazy for me, that is. They'r creamy "Scarlet" lipstick seemed like a perfect product to start with. This one is from their creme-range, which means that the texture is very creamy and the pigment can be built up quite easily. 


"Scarlet" on korallikarva huulepulk, mida mina olen kandnud kahel moel. Üks võimalus on kanda enne huultele väike piisk jumestus- või peitekreemi, et luua heledam põhi - nii pulka õrnalt huultele tupsutades saab heledama ja pastelsema virsikukarva tulemuse. Teine variant on seda lihtsalt oma huulele kanda ning siis on tulemus loomulikult tumedam ja oranžim. Mina isiklikult eelistan heledamat varianti, kuid eks kõik sõltub ju tujust ja maitsest. Ülaloleval pildil on teine variant. :)

Mida teie arvate? Kas peaksin enda roosade-lillade juurde jääma või ei võtagi vahel teiste värvidega katsetamine tükki küljest?

p.s. MUS huulepulgad maksavad 13 eurot.

It's a coral colour that can be worn as a pastel coral if you apply some foundation underneath and only lightly  go over with the lipstick or as a really bright orange just on your bare lips. On the photo above I'm wearing it just on it's own. 
p.s. In Estonia, MUS lipsticks cost 13 euros. 

16 comments

 1. Minu armastust oranžide huuletoodete vastu Sa juba tead. And I love it on you! See toob Su naha kollakad/oliivikad alatoonid eriti hästi esile.

  ReplyDelete
 2. Minu arvates sobib sulle see korallitoon paremini, kui roosa. On kuidagi loomulikumalt ja soojemalt kevadisem ka, kui külm roosa.

  ReplyDelete
 3. Minu meelest väga mõnus ja mahe! Annab näole sellise soojema varjundi, kevadel ju väga ilus! :)

  ReplyDelete
 4. See toon sobib sulle vägagi hästi :)

  ReplyDelete
 5. Näed meeletult kena välja :) Selline värv sobib sulle ka superhästi :)

  ReplyDelete
 6. Sobib tõesti väga hästi, aga minu meelest on roosa ikka nii sinu toon:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen täiesti nõus, roosad on paratamatult kõige paremad, aga mida rohkem ma seda pilti vaatan, seda rohkem tõden, et vaheldus ei tapa ka kedagi. :D

   Delete
 7. See on kena toon, aga roosakas lilla on sinu jaoks ideaalne! See muidugi ei tähenda, et vahel ei võiks ka midagi muud kanda..ja kevad on alati muutuste aeg :D

  ReplyDelete
 8. Tundub, et Sulle sobib üldse iga huulepulga värv, Sul on väga vedanud!

  ReplyDelete
 9. Olen ka arvamusel, et sa kannad kôik toonid imeliselt välja. Isiklikud lemmikud ei ole väga tumedad toonid. Tômbavad ka vôôrastele huultele kergelt vôôrastava pilgu, aga see toon on küll koos roosaga sinu, mis sinu! :)

  ReplyDelete
 10. No minu meelest sobib see toon sinu ilusate tumedate silmade ja juustega nagu "rusikas silmaauku" :))))). Aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis tõsiselt ka superhästi sobib see sulle! ;)

  ReplyDelete
 11. SUUR-suur-suur-suur aitäh kõigile! Nii palju positiivset tagasisidet ei osanud ma uneski oodata. :)

  ReplyDelete
 12. See toon sobib sulle ideaalselt, vahelduseks väga lahe :)

  ReplyDelete
 13. väga kena on. Suvise jume juurde justkui valatud

  Marget
  margetavon.wordpress.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.