Mõned päevad tagasi saadeti mulle kingitus kaugelt USA-st. Armas Merlin saatis mulle ja Liinale väikesed kingitused ja ütlen ausalt, et mul tulid liblikad kõhtu, kui kuulsin, et saan selle laheda huuletoote omanikuks, eriti kuna neid veel Eestis ei müüda. Tegu on L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain kauapüsiva huuleläikega. Nüüd tuleb aga väike konks - Euroopas on sama toode müügil teise nime all: L'Oreal Glam Shine Stain Splash (Liina ostis sellenimelise märtsis Helsingist ja tema arvustuse leiate SIIT). Nii et võta näpust... Ka värvikoodid on neil erinevad. Minu oma on USA järgi "187 Infinite Fuchsia", aga Euroopa turul peaks selle vaste olema "Milady".

A few days ago I was sent a gift. Dear Merlin lives in USA and is able to get her hands on all kinds of goodness that we don't have in Estonia yet. She sent me the new L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain, that in Europe is known as the L'Oreal Glam Shine Stain Splash. Not really sure why they have different names, but the colours have different names as well. In USA mine is called "Infinite Fuchsia", in Europe it's "Milady". Now that we have that sorted, let's continue with my opinions on this beautiful little piece of makeup. 

Tegu on huulepigmendiga, mis lubab kaua hoida nii värvi kui läiget. Kõige esimesena pean ma aga mainima, et ma armastan selle toote pakendit! See näeb välja luksuslik ja kallis, mida ei kohta soodsate meigitoodete seas just väga tihti. Ikka suudetakse midagi alati inetu fondi, eemaletõukava värvikombo või läbipaistva plastmassiga ära rikkuda. Mulle meeldib ka selle toote aplikaator - selliste "südamekujuliste" aplikaatoritega on mõnus toodet huultele kanda. Sel tootel on väga tugev pigment - seda käele proovides jääb jälg veel kauaks nahale ning maha saab selle vaid õlibaasil meigieemaldajaga. Ka huultele jääb pigment kauaks ning minu üllatuseks elas ka läige mu tortillakrõpsu-kodujuustu maratoni üle. Lisaks kõigele on sel imehea kergelt magus lõhn. Suurimaks miinuseks loeksin pealekandmise - see nõuab keskendumist ja kindlat kätt ning isegi siis võib värv jääda veidi ebaühtlane või liiga teravate servadega.

First off, I love the packaging. I think it looks more expensive and almost luxurious. Usually drugstore brands ruin their packagings with odd colour combinations (Maybelline mascaras) or cheap plastic packagings (L'Oreal True Match powders) or odd ugly fonts, but with this one, everything is just right. This product promises to give you a strong pigment of colour with a beautiful gloss on top. I like the applicator, but applying this product is still quite difficult. It takes time and a steady hand, but even then you can end up with a bit patcy lips. 
Toon sõltub täielikult sellest, mitu kihti sa huultele kannad. Ülaloleval pildil on mul vaid üks kiht ja see on ka minu lemmik tulemus. Esimesel katsel kandsin seda peale kolm kihti ja mõtlesin juba väga kurbi ja negatiivseid mõtteid, sest kulumisjäljed olid märgatavad, siia-sinna tekkis eikusagilt tlihtsalt tühi ala, mille alt paistis mu enda huuletoon jms. Niisiis, siit õpetussõnad: mida tumedam toon, seda õhemalt võiks seda toodet peale kanda, muidu pead jändama inetu ebaühtlase kulumisega. Õhukese kihina jätab see kauni pigmendi. Kõige paremini, usun, töötaks see veel näiteks sama tooni huulepulga peal läikena. See aitaks huulepulka kinnitada ja kingiks huultele läike, mis ei kao pärast esimest musi või ampsu. Rääkides musidest - see kandub  edasi väga-väga minimaalselt või üldse mitte. ;)
Kahjuks ei oska ma öelda, millal need Eestisse jõuavad ja palju need siis maksma hakkavad, aga vähemalt on teil nüüd mingi esmamulje olemas. Üht võin öelda - kui need Eestisse tulevad, kraban ma endale mõne kena nude-tooni ja kindlasti ka särtsaka punase. Punane lip stain on miski, mis mu ei-vaja-aga-tahan kollektsioonist veel puudub.

The pigment depends on how much you apply it. One layer gives the result that you can see on the picture above, two layers give a stronger colour and three layers is... too much, at least in my opinion. I applied three layers and ended up with way too much and it also started wearing off really quickly, leaving me with patchy lips. The gloss stays put quite well, but after a few hours and a meal it loses it's "wet" effect and has a subtle shine instead.
I'd like to try a light nude colour and a bright red as well, I have a feeling that a lighter colour would wear off more evenly and as for the red... I don't own a red lip stain yet, but something tells me that I really should.

4 comments

  1. Juba siis olin kade kui Liina oma blogis sellest krijutas, nüüd veel rohkem, kuna sarnased toonid on väga minu maitse! Kui neid lõpuks kunagi Eestist peaks saama olema, siis kindlasti kraban omalegi valikust midagi.

    ReplyDelete
  2. Väga ilus värv! Ja mainiks veel ära, et täitsa uskumatu, kui palju on võimalik ühest väiksest asjakesest kirjutada :D :)

    ReplyDelete
  3. Kui need enne sügist Eesti jõudma ei peaks, siis võin siit neid terve kotitäie kaasa tuua! (: Ja siin pildil on värv ikka hoopis teine kui outfiti pildil. Mulle see üks kiht vast meeldib isegi rohkem.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.