Lindex on armas kauplus, kust olen alati endale ehteid, salle, pesu ja lihtsamaid basic-esemeid leidnud. Nüüd oli mul aga privileeg tutvuda nende kõige uuema kollektsiooniga Party Perfect, mille reklaamnäoks on imekaunis Penelope Cruz, keda võib juba mõnda aega ka tänavareklaamidel imetleda. Käisin täna hommikul Lindexis hommikust söömas ja uue kollektsiooni rõivastega tutvumas.

Lindex is a lovely brand that I have bought a lot of jewellery, accessories, lingerie and basic clothes from over the years. I was invited to take a look at their new Party Perfect collection today. The face of this collection is Penelope Cruz and the store, but also the streets of Tallinn have been filled with her for a while now.

Kollektsiooni keskmes on suvised kleidid koos kergete jakkidega, aga ka klassikalise lõikega püksid ja seelikud ning nendega sobivad pluusid. Põhitoonideks on sinine, roheline, must ja valge, kuid leidus ka paar lillelisemat eset. Minu lemmikuteks said kõik kleidid, alustades pitsilistest ja lõpetades kaunilt voogavatega.

Main colours of this collection are green, blue, white and black and only a few floral printed items. The collection has beautiful affordable dresses and also some pants, skirts and blouses that can be mixed and matched. Dresses were my favourite.
Et iga külaline sai endaga kaasa ka ühe kingituse, jõudis minuga koju üks imeilus kleit, mille valisin eelkõige seetõttu, et kleiti saab kanda kõrgete kontsadega väga pidulikul üritusel või hoopis sandaalidega soojal suvepäeval. Millise kleidi ma valisin, seda näete loodetavasti peatselt mõnes mu outfit-postituses. Vihjeks võin öelda, et pakin selle ka kohvrisse, mille võtan endaga kahe nädala pärast reisile! :)

Every guest could pick one item for herself and I chose a beautiful dress that can be worn with high heels for a fancy event or with simple sandals on a warm summer day. I'll show it to you soon, since I'm planning on wearing it on my trip to a beautiful city soon! ;)

3 comments

  1. Esimese foto kleit tundub nii imeline, et tahaks seda kohe enda garderoobi.

    ReplyDelete
  2. Kolmandal fotol olev lilleline maxikleit paistab nii ideaalne, et peab ka oma sammud Lindexi kaupluse poole seadma! :)

    ReplyDelete
  3. looks like you had a fabulous time

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.