Seda, et Make Up Store pakub ka individuaalset meigikursust, teadsin ma õigupoolest juba ammu, kuid kui sealne jumestaja ja turundusjuht Kairit Tuhkanen minu ja veel peotäis blogijaid külla kutsus, et meile seda teenust lähemalt tutvustada, kasutasin võimalust, et ka paar pilti klõpsata ja teilegi seda teenust tutvustada.

This post is only in Estonian and I'm sorry about it, but it's mostly meant for my Estonian readers and wouldn't provide you with much useful information.


Individuaalne meigikursus maksab 45 eurot ning kestab umbes tund aega. Selle aja vältel tehakse kliendile meik vastavalt ta enda soovile, olgu selleks siis loomulik fotomeik (nagu tehti meie modellile Eglele), õhtumeik või midagi hoopis julgemat, kui sul on soov veidi katsetada. Lahe selle juures on aga see, et sa ei istu lihtsalt vaikuses, vaid saad samal ajal palju kasulikke näpunäiteid, kuidas end paremini jumestada. Kõik põhisammud jumestuskreemi tooni valimisest kuni lihtsa kolme lauvärviga silmameigi tegemiseni saavad selgeks, ühtlasi õpetatakse sind põsepuna jaoks õiget kohta leidma, lihtsamaid iluvigu peitma jne. Üks asi on aga siiski veel vingem - tegelikult saad sa selle meigikursuse tasuta!


Kuidas nii? Sest lõpus saad sa kursuse maksumuse ehk 45 euro eest valida endale tooteid Make Up Store'ist! Need võivad olla samad, mida on just sinu peal kasutatud või ka hoopis midagi muud... mida aga hing ihaldab! Näiteks minul on tulevikus kindel plaan kinkida kellelegi ilus päev, et ta saaks minna ja lasta teha endale ilusa meigi, et siis terve päeva sellega eputada ning sealjuures lahkuks Make Up Store'i kauplusest veel kotitäie mõnusa kraamiga. Kindlasti luban seda luksust tulevikus ka endale. Näiteks kui leian mõned tooted, mida ma MUS-ist niikuinii umbes selles hinnaklassis sooviksin, siis miks minna ja osta lihtsalt 40-50 euro eest tooteid, kui ma saaksin broneerida end sellele kursusele ja saada kauni meigi kaubapeale?


Make Up Store'ist on võimalik soetada erinevates hinnaklassides kinkekaarte ja kohe kindlasti ei ole need mõeldud vaid neile, kes meigist huvitatud - neil on ka meeletu valik küünelakke, spaatooteid ja näohooldusvahendeid ja kui sa kingid kellelegi näiteks 20eurose kinkekaardi, saab ta sellega minna ja lasta oma kulmud ning ripsmed korda teha... Miks mitte? ;)Minu meelest on see imeline kingiidee mis tahes naisele ja mis tahes olukorras. Emale emadepäevaks, koolilõpetajale või lihtsalt sünnipäevalapsele. Kui kingid kellelegi päeva, mil ta saab end tunda erilisema ja kaunimana kui muudel päevadel ning sealjuures veel õpetussõnu ja tooteid, mida hiljemgi peegli ees rakendada, võid kindel olla, et see kingitus jääb talle kauaks meelde. :)Meie modelliks oli Egle Eller-Nabi ja Kairit tegi talle loomuliku fotomeigi. Minu meelest ei vajaks nii suure hulga loomuliku iluga üle puistatud naine grammigi meiki, kuid fotodel ja laval kulub see vast siiski kõigile ära. On selgelt näha, kuidas põsepuna "Sand" on aidanud Egle näole veelgi selgemad kontuurid anda, põskedele andsid värske sära aga põsepunad "Must Have" ja "Lust". Egle huultel on huulepulk "Chicco". Egle silmadel on kasutatud nelja erinevat lauvärvi: "Vanilla", "Smog", "Kakow" ja "Meteor".

Te teate, kuidas mulle meeldib kollaaže teha, nii et lisan lõppu ka väikese wish listi toodetega, mille mina endale soetaksin, kui individuaalsele meigikursusele läheksin.

.
Põsepuna "Sand" (12€) kasutas Kairit Egle näo kontuurimiseks - tegemist on pruunika põsepunaga, mida võib edukalt kasutada päikesepuudri asemel iga aastaaja ja iga nahatooniga - sellel pole oranžikat alatooni ja oma olemuselt jääb see pigem ihukarva beežiks kui pruuniks.
Kulmutrio (22€) on üks Make Up Store'i nutikamaid tooteid. Kõiki toone saab edukalt kasutada kulmude toonimisel, samas võib neid edukalt rakendada lauvärvidena. Mina kasutaksin heledat ja keskmist kulmude toonimisel ning laugudel ja musta laineri "kinnitamisel" või selle asemel.
Silmapliiats "Awesome Performance" (10,50€) jäi mulle silma juba mõnda aega tagasi, kui leidsin end lilla silmapliiatsi otsingutelt. Tegu on silmapliatsiga, mis teatud nurga alt jääb loomulik ja pruunikas, kuid liikumisel tuleb selgelt esile kaunis lilla pigment.

See pole aga kõik! Make Up Store oli lahke ja saatis kõik blogijad koju kingitustega nii meile kui meie lugejatele. Lippa blogi Facebooki lehele ja osale loosis! ;)

4 comments

 1. Sain koolituselt need tooted, mis sul wish listis on ja need on tõesti mega head. Mulle igatahes väga meeldivad. Sellesse kulmuvärvi triosse alguses suhtusin skeptiliselt, aga kui sai ära proovitud, siis nüüd mu lemmik ;)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Sandi, kulmutriot ja peitekreemitriot tahaksin mina endale. Kulmutriot ja peitekreeme olen kunagi varasemalt proovinud, kuid tunnen, et on aeg oma kohvrisse rohkem MUS'i tooteid soetada. (:

  ReplyDelete
 4. väga hea postitus !

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.