Ma armastan kingituste saamist, eriti kui need tulevad üllatusena! Eile tõi kuller mulle tervelt kaks kotikest, muutes sellega hea päeva veelgi paremaks!

I love getting gifts, especially when they come as a surprise. Yesterday I received two bags full of gifts that made a good day even better!


Maybelline'i pakis vaatasid mulle esimesena otsa nende uued BB-kreemid. Ma pole neid varem näinud, ega isegi teadnud nende tulekust, nii et olin väga üllatunud. Nende eelmine BB-kreem (millest kirjutan SIIN), meeldis mulle väga, nii et proovin huviga ka uut. Pakendil seisab, et need on rasusemale nahale ja sisaldavad päikesekaitsefaktorit 15, seega saabuvaks suveks üsna ideaalsed.

First off, from Maybelline I got two of their new BB-creams. I didn't even know they were coming out with new ones, so I was quite surprised. I loved the first ones, so I'll probably enjoy these as well. They're for dry skin (which means that they should probably be more matte than previous ones), have SPF 15 and contain salicylic acid (2%). I'm excited to try them out!Lisaks sellele on vist keegi kuskil kuulnud mu maniküürinõrkuse kohta ning ma sain tervelt kolme uue küünelaki ja kahe komplekti küünekleepsude võrra rikkamaks. Vaadake neid pitsiefektiga kleepse... lihtsalt vaadake neid! Tahaksin need juba peale panna, kuid sisetunne ütleb, et peaksin neid mingi erilisema sündmuse tarvis hoidma.

I also got some new nail polishes and nail stickers. The polishes are perfect for spring and would you just look at these lace-effect nail stickers! I'm really anxious to put them on, but I feel like I should wait for a special occasion...Garnier tahtis mu hiljuti värvitud (tahtsin vaid mustast värvist vabaneda, aga lõpetasin heina meenutavate juukseotstega) juuste eest pisut hoolitseda ja saatis mulle terve komplekti nende uuest juuksehooldussarjast Damage Rewind, mis mõeldud just kahjustatud juuste lohutamiseks ja lõhenenud juukseotste silumiseks. Üldiselt ma imedesse ei usu ja kuulan pigem juuksurit, kes ütleb, et mis katki, see maha, aga proovimine ei võta ju tükki küljest? Tõenäoliselt ma siiski kogu sarja endale pähe möksima ei hakka (mu peen juus vihkab ülehoolitsemist) ja jagan mõned asjad sõbrannadele, küll aga olen huvitatud šampoonist, palsamist ja juuksemaskist.

Garnier sent me all the products from their new Goodbye Damage range that promises to fortify your hair and heal all the split ends. I can't say I'm a believer and I think my hairdresser is right when she says that if it's broken, it has to be cut off, but I'll try them anyway. I'll probably make room for the shampoo, conditioner and hair mask in my bathroom. but I'll also give a couple of these products away. My hair just doesn't like too many products and I feel like using all five would be too much...

Suur-suur aitäh Maybelline'ile ja Garnier'ile nende lahedate kingituste eest! Kohe kindlasti hoolitsesite te selle eest, et ühe ilublogija kevad oleks veelgi põnevam ja katsetamist täis. :)

I want to thank Maybelline and Garnier for these awesome gifts! I have some interesting experimenting to do now and we all know how much I love to try out new products! :)

15 comments

 1. ega sa ei tea, millal maybelline bb kreem rasusele nahale poodidesse müügile tuleb? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks mitte, aga nad kindlasti kuulutavad enda FB lehel selle varakult välja. :)

   Delete
 2. Küünekleeplsude ja BB-kreemi ülevaadet ootan huviga!

  ReplyDelete
 3. Kuna mul on tõeliselt rasune nahk, siis kas võiksin juba proovida seda praegust müügis olevat Maybelline bb kreemi või jään pigem ootama seda.. ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui sul on tõeliselt rasune nahk, soovitan uue ära oodata. Ehkki ka esimene on õlivaba koostisega, pole see siiski eriti matt, uus tundus aga kuba käe peal proovides väga matt.

   Delete
 4. Kas sulle lihtsalt niisama tehakse kingitusi ? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lihtsalt niisama kindlasti mitte, mul on ju iluteemaline blogi ja suur hulk lugejaid, kes võiksid arvustustest huvitatud olla, kui ma neid teha soovin. :)

   Delete
 5. oskad sa soovitad interneti lehekülgi, kus on müügil ilusad ja odavad riided ja vb isegi free delivery? :) samuti küsiksin, kuidas sul võimalik saada koguaeg selliseid kingikotikesi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma pole ise netist riideid tellinud, seega ei tea ka, mida soovitada. Teisele küsimusele vastasin ülalpool.

   Delete
 6. Ootan suure huviga Maybelline uue BB-kreemi arvustust, kuna mul on rasune nahk ning nende praegu müügil olev BB kreem mulle ei sobinud. :)

  ReplyDelete
 7. Seda BB-kreemi prooviks küll suurima rõõmuga. Hoian neist enamasti eemale, kuna seni kõik proovitud jäävad minu nahal väga rasked.

  ReplyDelete
 8. Mina ootan ka uue BB kreemi arvustust. Arvustuse juurde võiksid kingitegijatelt küsida, et millal on lihtsurelikel võimalik uut kaupa proovida :D

  ReplyDelete
 9. Rasuse nahaga inimesed peaksid ootama seda uut toodet. Vana hakkab paari tunni pärast läikima, isegi siis kui panna puudrit peale, ja mis kõige hullem natukene hiljem tundub nagu oleksid endale õlimaski peale pannud. Mulle ei sobi see kohe mitte üldse.

  ReplyDelete
 10. Äkki saaksid anda kellelegi rasusema nahaga sõbrannale proovida seda uut BB creami, et teada saada, kuidas see teistsugusele nahale mõjub? Ootan ka huviga selle proovimise tulemusi.

  - http://despite-the-style.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. Sooviks ka väga BB-kreemi arvustust ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.