Tänane nipp on jällegi rohkem tarkus, kuid siiski miski, millele mõelda. Vestlesin eile pikalt oma kunagise pinginaabriga, kellest on tänaseks saanus kosmeetik ja ta ütles, et on üks suur karuteene, mida inimesed talvel oma nahale osutavad. Nimelt - kannavad näole kreemi ja astuvad siis kohe välja miinuskraadide kätte. Sest millest koosneb kreem peamiselt? Veest! Mida vesi miinuskraadidega teeb? Jäätub. Ta soovitab vähemalt tunnikese kreemil imenduda lasta, enne kui välja külma kätte astud. Nüüd on õnneks kohe-kohe kevad, aga veel viimaseid külmi nädalaid võib sellest nipist palju kasu olla, kui sa ei taha kuiva ja katkist nahka. ;)

A skin care tip today: apply your face cream at least 1 hour before you go out when it's cold outside. Why? Moisturizers contain a lot of water and what does water do when it's really cold outside? It freezes. As it freezes on your skin, it dries out your skin and causes it a lot of damage. ;)

18 comments

 1. oi aitäh sulle sellise nipi eest, tõesti ei mõelnud sellele enne.. aga nüüd tundub täiesti loogiline :)

  ReplyDelete
 2. Ma ei kasuta näiteks üldse päevakreemi (v.a. suvel päikesekaitsekreemi). Kasutan kreemi vaid õhtul enne magamaminekut, et öösel saaks kreem naha sisse imenduda.

  ReplyDelete
 3. Seepärast soovitataksegi talvel kreemid õlibaasil kreemide vastu välja vahetada või hoopiski puhtaid õlisid kasutada :) Kergem kui meeles pidada, et kreemi tund aega enne peale kanda :D

  ReplyDelete
 4. Minule rääkis ema väiksest peale, et värskelt kreemitatud näoga ei tohi külmal ajal õue minna. Nüüd on see sisse harjunud, aga mõnikord on ikka nii kiire, et peab patustama.

  ReplyDelete
 5. Jaa, nii väidetakse. Samas olen lugenud, et see on nö old wives tale. Inimese kehatemperatuur on teatavasti 36-37 kraadi ja isegi kui väljas on kõvad miinuskraadid, ei jäätu seal see kreem midagi.

  ReplyDelete
 6. Hea nipp, aga kahjuks pole peaaegu kunagi aega, et hommikul lasta tund aega kreemil imenduda, sest uni on magus..

  ReplyDelete
 7. Madaral on kaks kreemi, päevakreem ja öökreem, mis sialdavad 0% vett!

  ReplyDelete
 8. Nii ilus huulepulk! Mis see on..?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Maybelline Color Whisper "Faint for Fuchsia"

   Delete
 9. Kasulik lugemine, seda ma ei teadnudki..

  Wow, see huulepulk väga ilusat värvi! Sobib Sulle nii hästi!

  ReplyDelete
 10. Päris huvitav, pole ise selle peale varem mõelnudki.

  ReplyDelete
 11. Siin on üks video ka, mis selgitab, et tegelikult kreemi jäätumist näol pole mõtet karta. Kreem näonahal on naha, mitte õhu temperatuuriga. http://www.youtube.com/watch?v=xdEKSf6y1EI

  ReplyDelete
 12. Kas saaksid selle huulepulga kohta review teha?:)
  See sobib sulle imeliselt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lähiajal pole plaanis, arvustan teisi ja huvitavamaid avastusi. ;)

   Delete
 13. Ma arvan ka et kehatemperatuur ei lase veel jäätuda. ;)

  ReplyDelete
 14. Hey darling)
  nice blog)loves it)
  would you like to follow each other?)

  xoxo Christy

  ReplyDelete
 15. Ma kuulsin seda jäätumise juttu juba ammu. Kuna liigun bussiga siis lausa võtan kreemi tööle kaasa ja kreemitan hiljem kuna hommikul ei suuda niipalju varem ärgata, et selle imendumist oodata :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.