Mu töönädal lõppes reedel meeleoluka üritusega - nimelt avati Kristiine keskuses Eesti esimene D-shop by Desigual kauplus. See tähendab, et kui varem võisime me väikest valikut sellelt värvikalt brändilt kohata vaid Tallinna Kaubamajas, siis nüüd ootab meid Kristiines pood, mis otsast otsani vaid Desiguali rõivaid ja aksessuaare täis. Põhimõtteliselt, Tallinn is not the same, nagu seisab kingikottides olnud T-särkidel. ;)

On Friday, Desigual opened it's first D-shop in Kristiine shopping centre (Tallinn). A small selection of their clothes can also be found in Tallinna Kaubamaja, but now all the Desigual fans have an entire shop full of Desiguel goodness to visit. ;)
Poe sisustus on väga cool ja õdus, ei mingeid steriilseid valgeid lampe ja Heidy Purga mängitud muusika oli samuti mõnus. Loodan siiralt, et kauplus jätkab muusika osas sama joont ning meid ei "rõõmustata" seal edaspidi põhja keeratud volüümiga popmuusikaga.

I love the interior of the new shop and the music played on the opening day was also really nice. I didn't get a chance to check out the fitting rooms (too crowded), but the bottles in the ceiling were awesome and the fact that they don't have bright sterile lights gets a plus point as well.

Mu ema on alati suur Desiguali austaja olnud, mina kui peamiselt musta riietuja pole seni nende võlu enda jaoks avastanud. Küll aga meeldivad mulle väga-väga nende bikiinid ning avamispeol armusin täiesti ära ühte jakki (kaks ülemist fotot), mis jäi kahjuks ka -30% soodustusega minu jaoks pisut liiga kalliks... Vähemalt tegin sellest mälestuseks mõned pildid... Mis te arvate? Kas see ei näeks mustade skinnydega ideaalne välja?

My mother has always been a big fan of the brand, but since I usually dress in black, I've never really understood what all the fuzz is about. Yet, I discovered that I really-really like their bikinis and I also fell in love with one jacket. Unfortunately even with the discount it was too expensive for me... but you can admire it on the photos above. :)
Soovitan kindlasti kõigil, kes vähegi värvidesse ja originaalsetesse rõivastesse kiindunud, kindlasti uut poodi külastada. Isegi kui hinnad ajavad algul pisut nutma (mu armastatud jakk maksab 179 eurot), on toodete kvaliteet suurepärane ja pilkude püüdmine tänaval garanteeritud ;)

If you love the brand or are just looking for something colourful and unique to add to your wardrobe, definitely check this brand out. Even if the prices are not the friendliest (especially for a student like myself), the quality is nice and turning some heads on the street is also guaranteed. ;)

3 comments

 1. Mina ilastan ikka veel seda mantlit.

  ReplyDelete
 2. Varsti Varsti avatakse ka Tartus Desiguali kauplus, Tasku keskuses. :) Hea õnne korral olen Teid kõiki seal ka ise teenindamas :):)

  Egelt

  ReplyDelete
 3. Tsau Anna Elisabeth, ma olen suhteliselt uus sinu blogis aga ma TAGisin su oma blogis nii, et tule ja vaata et kas tahad ka teha seda :) http://mammulikes.wordpress.com/2013/03/17/liebster-award/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.