Madara Organic Skincare'ist kirjutasin ma lähemalt selles postituses, kuid nüüd on mul kindel plaan end nende tootevalikuga lähemalt kurssi viia. Mulle meeldib, et nad on loodussõbralikud (ECO CERT on olemas) ning et Madara tooted on välja mõeldud ja valmis tehtud meie naabrite juures Lätis. Kasutan juba mõnda aega nende silmakreemi ja mu teiseks katsealuseks sai Madara Protecting Hand Cream.
"See rikkalik ja velvetine ploomi ja pärnaõiega kreem toidab, niisutab ja pehmendab kuivi käsi ja hapraid küüsi. Kreem loob kaitsva kihi, mis aitab niiskust nahas hoida." Nii palju võin ma tõlkida ingliskeelsest tootekirjeldusest. Minu jaoks saavad suurimad plusspunktid pakend, efekt ja kiire imendumine. Ehkki kreemil on küllalt paks tekstuur, imendub see kiirelt nahka, ega jäta käsi "rasvaseks". Miski, mis mind veidi segab on selle väga tugev lõhn, mis mulle meenutab kõige rohkem martsipani. Trammis käsi kreemitades oli natuke awkward, aga kui kreem on juba kätele kantud ja imendunud, kaob ka tugev lõhn. Käed see-eest jäävad mõnusalt pehmeks.
Piilusin Kaubamajja ja seal maksab kreem 8-9 eurot, mida ma arvan, et pole 75ml loodus- ja nahasõbraliku toote eest sugugi palju küsitud.


A new hand cream has made it's way into my daily essentials. It's the Madara Organic Skincare Protecting Hand Cream. Madara is a Latvian brand that I wrote more about HERE - I personally love the fact that our neighbours have come out with something so good. I love the concept, I love the packaings and I love the products that I've tried so far.
This hand cream promises to hydrate skin and strenghten the nails. "Ultra-rich velvety cream with Northern Plum and Linden Flower nurtures, hydrates and softens dry hands and brittle nails. Creates a protecting barrier, helping to lock moisture in. Absorbs quickly, leaving hands silky soft."
I agree with what they say on the packaging. The cream absorbs quickly and my hands feel really soft and moisturized. The only minus would be the scent. It'd not a bad scent, but it's really strong and a strong scent is not something I'm looking for in my hand creams. If I want to apply it in the bus for example, I would bother others. To me it smells like marzipan, which is delicious, but a little too overpowering in my opinion. Although, as the cream absorbs, the scent disappears.
In Estonia you can get Madara Organic Skincare from Kaubamaja and the price of this cream is about 8-9 euros, which I think is reasonable for such a great quality brand that also has ECO CERT. 

7 comments

 1. Ooo, seda tahan ma kindlasti proovida! Mind tõmbab ainuüksi juba Madara pakendite disain - roheline ja valge. Rääkimata sellest, et nad on loodussõbralikud ja meie lähinaabrite poolt loodud.

  ReplyDelete
 2. Kuhu su Formspringi link kadunud on? Ei leia seda kuskilt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Formspring kaob peagi ära, nii et kaotasin ka lingi ära, et end ja oma lugejaid sellest n-ö lahti harjutada. Edaspidi võib küsimusi jätta kommentaaridesse või Facebooki. :)

   Delete
 3. See, et kreem veidi looduslähedasem on, tundub juba ligitõmbav :)

  ReplyDelete
 4. Ploomi õli on väga rikastavate omadustega. Tegu on väärtusliku ja kalli toorainega. Ploomi õli üheks eripäraks on see, et ta lõhnab täpselt nagu martsipan. Kui loen, et see kreem lõhnab tugevalt martsipani järgi, siis võib teha järelduse, et hea kraami pealt kokku pole hoitud. Ploomiõlile on täheldatud häid vananemisvastaseid omadusi silmaümbrustel kasutades.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.