boots: Steve Madden, jeans: Zara, parka: Zara, scarf: Mohito, bag: Cropp Town

Kui tavaliselt püüan ma oma outfitid vähe huvitavamaks teha, siis vahelduse mõttes näitan teile oma täiesti igapäevast looki, mis saadab mind meie ebaõiglaselt kaua kestval talvel enam-vähem iga päev. Lõputult mugavad Steve Maddeni saapad, kitsad teksad ja soe Zara jope hoolitsevad selle eest, et mul oleks hea ja mugav. Igapäevases elus ajan ma taga eelkõige mugavust ja praktilisust, kuid ütlen ausalt, et jope on mu least favourite riideese ja ma ei jõua kevadist soojust ära oodata, et saaksin iga päev oma nahkjakki kanda!
Täna saatis see riietus mind Helsingis, kuid kõigest sellest juba järgnevates postitustes pikemalt! ;)

I wanted to share this outfit with you for a simple reason - I can dress up for my outfits and wear more interesting things, but with the climate we have in Estonia, I can usually be seen exactly like this. My comfy Steve Madden boots, skinny jeans and a warm parka from Zara are my best friends during this awfully long winter period.

8 comments

 1. Nii hästi tehtud pilt!

  Glad to see you so happy (:

  ReplyDelete
 2. Jällegi on sul nii kena outfit, aga juba selle naeratuse eest sulle 10 punkti! Super pilt:)

  ReplyDelete
 3. nii ilus ja lihtne!!

  aga mõtlesin et ega sa ei viitsiks teha postitust nendest ilublogidest mida sa regulaarselt jälgid? oleks huvitav uurida :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Millalgi ehk viitsin, aga lähiajal pole see veel plaanis - leian iga päev midagi uut ja peaksin leidma hetke, kus tunnen, et saan mingi top'i kokku panna. :)

   Delete
 4. Aitähaitähaitäh kõigile! :)

  ReplyDelete
 5. Nii tore foto. Kohe näha, et inimene on terve päev teinud seda, mida ta armastab ja rahulolu on pildilt kaugele hoomatav :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.