Vahepeal oli paar päeva kevadet ja nüüd algas uus talv. Püüan uksest välja astumist veel natukenegi edasi venitada ja teha näo, et väljas on kevad. Anne & Stiili märtsinumber ja selle aasta ei-tea-mitmes smuuti aitavad mind selles (seriously, sellel sõltuvusel ei paista lõppu tulevat).

Ootan suure elevusega laupäeva, sest lähen siis koos Liinaga Anne & Stiili uue üritustesarja "Anne & Stiili ilustuudio" avaüritusele. Stiilikruiis Helsingisse algab laupäevahommikul ning teel sinna räägib stilist ja moekunstnik Britt Samoson meile värsketest trendidest ja ostunippidest. Pärast seda kui oleme mõned tunnid Helsingis vaba aega nautinud ja poode uudistanud, algab sõit tagasi koos Reet Härmati 2,5tunnise meigikursusega. See saab olema mu elu esimene meigikursus, nii et ootan suure-suure huviga, eriti kuna seda viib läbi üks Eesti tunnustatumaid jumestajaid.

Kes soovib samuti sellest kruiisist osa saada, siis praegu on veel aega end sinna registreerida! Täpsema info võid leida SIIT! Mina ja Liina mõtlesime igatahes juba eile, mida selga panna ja kuidas juukseid sättida, et soeng terve pika päeva vastu peaks. :D

It's cold outside and I'm not too excited about stepping out. I'll try to imagine it's spring outside for a few more minutes and a new March number of Anne & Stiil magazine combined with what is probably the hundreth smoothie of this year help me with it. I'm quite excited about a cruise I'm going to on Saturday - we are visiting Helsinki, but we also have a style training by Estonian fashion designer Britt Samoson on the way there and a makeup class by one of the most famous makeup artists in Estonia, Reet Härmat, on the way back to Tallinn. :)

2 comments

  1. Tere hommikust unimüts! (: Ma ei jõua laupäeva ära oodata!!

    ReplyDelete
  2. Nii armas ettevõtmine - jään otsestriimi ootama!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.