Lisaks mu naistepäeva tulpidele näete te sellel pildil ka kingikotikest Lumenelt. Selle pistis mulle pihku Reet Härmat, kui ta Anne&Stiili stiilikruiisil meigikursust andis. Õigupoolest said sama sisuga kingituse kõik osalejad, minul on väikese lisandina vaid üks huulepulk, mille võitsin üllatusloosiga. Näitan teile asjakesi, mis selles kotis olid, et saaksite mulle siis ise teada anda, kas soovite millestki ka arvustust. Ütlen kohe ära, et ripsmetuši arvustusega tuleks vaid mõnda aega oodata, sest mul on praegu korraga kolm-neli avatud tušši, seega ei mingit põhjust niipea uut tuubi avada.

Next to these absolutely beautiful tulips I got on Friday, you can see a little goodie bag from Lumene. On Saturday I went to a style cruise that also included a makeup class. Everyone got this little gift bag from Lumene and I thought I'd show you what was inside. Lumene isa Finnish makeup brand that's not too expensive, but offers great quality.;)


Enim ruumi võttis kotis Lumene Vitamin C+ Illuminating Anti-Age BB Cream ehk siis järjekordne BB-kreem, millega turule on tuldud. Mulle meeldib, et selles on ka SPF20. Toon "01 Light" näib minu jaoks olevat suveks pisut liiga hele, kuid kui toode mulle üldiselt sobib, kannan seda kevadel hea meelega. Kui see peaks mulle sobima, saan ju alati soetada 02 tooni, mis on veidi tumedam. See kreem lubab olla vananemisvastase toimega (ja mulle meenuvad jälle mu kolm otsaesist kortsu... :D), niisutada, anda näole sära, katta pisemad iluvead, ühtlustada nahatooni ja kaitsta päikese eest. Lisaks ootasid mind kotis Lumene Cloudberry ExCELLength pikendav ripsmetušš ja kaks huulepulka nende Raspberry Miracle sarjast. Tumedam on "07 Buddings" ja heledam "02 Midsummer". :) Kas olete ise neid tooteid proovinud? Mind huvitaks kindlasti, millised kogemused teistel nende toodetega on! Ühtlasi, millised on teie lemmikud Lumenelt? Olen silma peale pannud nende primerile ja valgustpeegeldavale pliiatsile, kuid kas on veel midagi, mida te soovitaksite proovida?

I got a Vitamin C+ Illuminating Anti-Age BB Cream with SPF20, Cloudberry ExCELLength Mascara and two lipsticks from their Raspberry Miracle line. Lighter one is "02 Midsummer" and the darker one is "07 Buddings". I'm most excited about the BB Cream, although it seems a bit too light for summertime. I know they also have 02, which is darker. Have you tried any of these products? What other Lumene products would you recommend?

18 comments

 1. LOVE you pictures! Iga kord on need Sul lihtsalt imelised (: Hea silm ja oskus vastavalt vajadusele kaamera sätteid muuta kumab igalt Su pildilt läbi.

  ReplyDelete
 2. Hei, mind huvitaks sinu arvamus BB kreemist. Olen juba tükk aega selle õige otsingutel. Tean küll, et tihti üks kiidab konkreetse firma oma taevani ja teine ütleb, et see ei sobinud üldse, aga sinu arvamust tahaks ikka kuulda :)

  ReplyDelete
 3. Appike, ma läksin praegu tunduvalt rohkem elevust täis nende imekaunite tulpide pärast, mitte kosmeetikatoodete!! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha, ma olin ka väga elevil nende pärast - tulbid on mu lemmikud! :)

   Delete
 4. Huvitaks ka BB kreemi "test", just võrdluses Avoni omaga, mida väga kiitsid. Et kas parem halvem, kuidas katvus ja püsivus jne.

  ReplyDelete
 5. Tulbid on tõesti imelised! Muidu on mul Lumenega head kogemused, aga nende primer ei suutnud mu näo läikimist ära hoida, pigem võimendas seda. Kuid nüüd on neil vist täiustatud koostisega ja isegi mitut sorti primereid saada.
  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Mul on nii Lumene Beauty Base Crystal Radiance primer kui ka ei tea juba mitmes Touch of Radiance Highlighter. Primer jääb kergelt kumama ja nahk jääb veatu ning sile. Valgustpeegeldav pliiats teeb võrreldes kalli YSLga oma tööd väga hästi.
  Samuti jään ootama BB kreemi arvustust.

  ReplyDelete
 7. Pole kunagi tulbifànn olnud, aga need on ju imeilusad!!! Lumene huulepulgad tunduvad ka vàga kaunid :)

  ReplyDelete
 8. Ma ei saa nüüd täpselt aru, kas see BB on neil mingi uus toode või on lihtsalt endist toonivat kreemi uuendatud uue nimega, pakend lapikumaks tehtud ja SPFi veidi suurendatud. Eelmist versiooni olen vist mingi 4-5 tuubi juba ära kasutanud. Minu kuivapoolsele nahale sobis hästi. Varem oli seda kreemi ainult ühte tooni, aga kui kaheks läks, siis nüüd see heledam toon on selline neutraalsem, aga kuidagi nõrgema katvuse/tugevusega, samas tumedam toon jäi minu eestlaslikult kahvatule näole väga kollaseks kuidagi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii palju, kui ma seda heöedat käe peale proovisin, tundus see veidi roosakas, mis ei tohiks mulle hästi istuda, aga eks näis - proovin ehk juba homme ära. :)

   Delete
 9. Täpselt sama mõte oli ka mul, et need tulbid on müstiliselt kaunid ja röövivad pilgu mitmeteks pikkadeks sekunditeks! :)
  Ja mul on pigem küsimus/soov, et kui viitsimist/aega/tahtmist peaks olema, siis äkki Sa viitsid ühe postituse oma muusikalistest eelistustest teha? Tean, et see ei käi ilumaailmaga kokku, aga ... oleks huvitav. :3 Vähemalt minul. :P

  ReplyDelete
 10. Tahaks väga nende huulepulkade kohta arvustust :P

  ReplyDelete
 11. Oeh, kuna mina olen lihtsalt väga rahul alati Lumene toodetega siis ei jõua isegi ära oodata, et saaks BB kreemi ja huulepulki proovida. Loomulikult ootan arvustusi :)

  ReplyDelete
 12. Mulle on väga meeldinud Lumene Natural Code huulepulgad :)

  ReplyDelete
 13. Bb- kreemi arvustus oleks lahe, ja need tulbid näevad tõesti super välja (:

  Evaluude.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Kui küsida tohib, siis kuhu sa reisida plaanid?:)

  Väga armas video!(: Kindlasti tahak BB kreemi arvustust...

  ReplyDelete
 15. Need näevad nii päikeselised välja :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.