Rimmel Lasting Finish huulepulgad on kindlasti miski, mille poole piiluda, kui otsid kvaliteeti, kuid ei taha end pärast maksmist liiga süüdi tunda. Kahjuks müüakse Eestis Rimmelit nüüd vaid Ideaalkosmeetika kauplustes ja mõnes Prismas, kuid kes neid külastama juhtub, saab pilgu peale visata. Ühtlasi saab neid tellida näiteks leheküljelt feelunique.com. Huulepulkade hind on keskmiselt 6 eurot (eile maksid Ideaalis 6.10 ja Prismas 5.85) ja iga sent neist eurodest on oma hinda väärt! Pakendid on kvaliteetsed, toonid imeilusad ja isegi nende huulepulkade lõhn on mõnus... vähemalt minu arvates, mõne jaoks ehk liiga magus? Lasting Finish huulepulgad lubavad peal püsida kuni 8 tundi... Ma pole neid küll nii pikalt testinud, kuid võin öelda, et näiteks õhtul väljas käimise peavad nad küll kenasti vastu, samuti ka tööpäeva, kui sa just vahepeal midagi väga rasvast ei söö.

If you're looking for great quality lipsticks, but are not willing to pay 20€ for one, you should probably check out Rimmel Lasting Finish. They're creamy, pigmented and the colour stays on the lips for a long time (well, spaghetti will kill it, but in any other occasion it'll stay put for hours) and in my opinion, they have a nice scent as well. IN Estonia Rimmel Lasting Finish lipsticks cost around 5-6 euros and you can find them in Ideaalkosmeetika and Prisma.


Minu esimeseks huulepulgaks oli neilt "Pink Champagne", mida nüüd leiab nime alt "Pink Blush". Kasutan seda huulepulka kõikidest oma huuletoodetest kõige sagedamini, sest see annab imeilusa külma roosa tooni. 
Mu õhtune lemmik on "Royalty", mis on külm, kergelt sinaka alatooniga lilla. Kannan seda näiteks SIIN postituses. Mulle endale on alati meeldinud, kuidas lilla mu huultel välja näeb (see paistab sobivat mu roheliste silmadega) ja seetõttu on "Royalty" mind saatnud juba väga mitmetel üritustel.
Rimmel tegi koostööd ka Kate Mossiga ning lõi kollektsiooni Rimmel by Kate Moss. Minul on sellest valikust kaks huulepulka.Vahepeal tulid välja ka punastes pakendites huulepulgad, kuid minu meelest oli nende tekstuur teine ja lõhn lihtsalt kohutav, sama kehtib uute kevadkollektsiooni pulkade kohta (must tuub, roosa kiri). Minu 01 on kõige klassikalisem punane (kannan SIIN) ja 02 on fuksiaroosa, millest kirjutasin lähemalt ammu-ammu SIIN.

I have four RLF lipsticks, two regular ones and two from Rimmel by Kate Moss line. "Pink Champagne", which is npw called "Pink Blush" is my first and most favourite. It's a beautiful nude pink with blue undertones. "Royalty" is a really nice purple that I love to wear at night when I go out.
From Kate Moss I have 01 (a classic red) and 02 (bright fuchsia).
NB! There's a big difference between different RLF lipsticks. Regular ones and Kate Moss ones in a black tube with red letters have the same pleasant scent, but the Kate Moss ones in a red tube and in a black tube with pink letters have a really weird awfully sweet scent, that I just can't stand. I don't know... Has anyone else noticed a difference?Soovitan soojalt Rimmel Lasting Finish pulkadega lähemalt tutvust teha. Need on tugeva pigmendiga, hea lõhnaga ja väga kreemjad. Püsivuse üle ei saa samuti kurta, on ju ka nimes sõna "lasting". Päris toidule nad vist vastu ei pea, aga minut pärast pealekandmist ka huultelt kuhugi ei kao.

Kas olete ise Rimmeli LF huulepulki proovinud? On teil mingeid lemmiktoone?

Do you have any Rimmel Lasting Finish lipsticks on your collection? Which shades would you recommend? 

9 comments

 1. Järgmine nädal tutvustan enda Rimmeli huulepulki millest enamik on samuti Lasting Finish sarjast. Seega igatahes soovitan neid! Lõhn, pigment ja püsivus on super head!

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldib 01 toon nii nii väga! Peab vist ostlema minema :)

  http://cafe-talker.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. See Royalty toon näeb Sinu huultel lihtsalt suurepärane välja!

  ReplyDelete
 4. Royalty on ka minu üks lemmikuid, kuid soetasin just tooni 20 ning mul on tunne, et sellest saab uus lemmik. Veidi erksam ja kevadisem.

  ReplyDelete
 5. Mulle väga meeldivad need punases pakendis Kate Mossi omad ka, kuigi lõhn on neil tõesti kohutaaav, (aga elab üle) :D

  ReplyDelete
 6. Soetasin ka omale selle postituse ajendil Royalty ja Pink Blush värvitoonis huulepulgad. Väga rahul :)

  ReplyDelete
 7. Need toonid on imelised, kuid alles hiljuti soetasin endale Rimmeli lilla ümbrisega huulepulga, kahjuks olid kellelgi pikad näpud ja esimesel peol võeti see mu mantli taskust ära ning lootes, et saan endale samasuguse huulepulga osta, siis ei näinud enam ideaalis seda tüüpi huulepulki. Toon oli erkroosa ja erkpunase vahepealne.
  Vähemalt näen nüüd, et LF on üsnagi sarnane sellele, millest ma nüüd väga puudust tunnen. :)

  ReplyDelete
 8. Hei! Tagisin sind tegema I ♥ Spring Tag´i
  Täpsem info minu blogis: http://turquoiseeee.blogspot.com/2013/03/i-spring-tag.html

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.