Kas oled tahtnud kunagi enne magamaminekut küüsi lakkida, kuid kartnud, et linad rikuvad maniküüri ära? Isegi kui lakk on näiliselt kuivanud, võib lina sellesse inetud joonekesed või ruudukesed suruda. Siit ka tänane nipp: kui tahad, et su õhtul tehtud maniküür ka hommikul sama kaunis oleks, kanna igale küünele väike piisk õli (vahet pole, millist, näiteks jojobaõli, oliivõli, riitsinusõli...). See loob lakile kaitsva kihi, nii et tekid-padjad ei saa maniküürile liiga teha. ;)

I like doing my nails late at night, but I don't want to ruin my nails when sleeping. You know, they say that nail polish is truly dry after 12 hours... To avoid "pillow nails", just wait until your nail polish seems dry enough to go to bed and then add a drop of oil to every nail. The oil will protect your nail polish, so that it doesn't get any "sheet marks".

15 comments

 1. Oh, see on väga kasulik nipp!

  ReplyDelete
 2. Seda nippi kasutan nüüd küll tulevikus iga kord, kui enne magama minekut küüsi lakin :) Mõnus!

  ReplyDelete
 3. Just maadlen selle murega.

  ReplyDelete
 4. Väga hea nipp ! Mul on koguaeg see mure . :D

  ReplyDelete
 5. Suurepärane.:D Nüüd on kannatamatusega ka kergem hakkama saada.:D

  ReplyDelete
 6. Väga kasulik! Hommikul tõustes pidevalt erinevad mustrilised üllatused. :)

  ReplyDelete
 7. Ooo.. See on tõesti hea! :)

  ReplyDelete
 8. ei tea kas just asjasse puutub, aga peaaegu samateemaline küsimus:
  kas kasutad alus- ja/või pealislakki? hakkasin alles paar kuud tagasi küüsi värvima ja isegi, kui panen 2 kihti, hakkab juba 2. päeval lakk otstset kooruma. Minul kui küünevõhikul on selline küsimus, et kas pealislakk hoiab küünelakki kauem kaunina? Ja kui küünelaki eemaldan, on küüned kuidagi kuivad ja haprad, kuigi kasutan atsetoonivaba eemaldajat. Ja siit teine küsimus: kas aluslakk kaitseb küüsi? :)

  -Kaia-

  ReplyDelete
 9. Aluslakki tuleks kindlasti kasutada, sest see juba kaitseb selle eest, et küüned laki värvi endasse ei tõmbaks. Kui aluslakki ei kasuta, võid peagi avastada, et su küüned on kollakaks tõmbunud. Ja korralik pealislakk hoiab tõesti küünelaki kauem ilusana.

  Aga see nõuanne on küll hea, mul pidevalt linamuster küüntel. Mu kiirkuivati on ka õlibaasil aga vahepeal ma unustan ja nii ma endale triibulised küüned saangi tihti :D

  ReplyDelete
 10. Tundub hea nõuanne. Aga kas siis linad õliseks ei saa... ?
  Mina kasutan nii aluslakki kui ka pealislakki ja siis alati vähemalt kaks kihti lakki keskele ja mul püsib värv peal 6-7 päeva. Siis hakkab vaikselt kooruma otstest. Nii et kindlasti aitab lisatoodete kasutamine.

  ReplyDelete
 11. Oii ma olen seda nippi juba aastaid kasutanud, tõesti aitab :) + kui pediküüri teen, siis panen varbaküüntele ka õli enne seda, kui sokke on vaja jalga panna.

  ReplyDelete
 12. Nii armas rubriik & sama armas on selle nimi. Ma ise lakin küüsi alati tööpäeva ajal, siis kui teen arvutiga tööd & tean, et kolm-neli tundi veel teha. Nii on lakk küüntel alati kuiv :)

  ReplyDelete
 13. ma ei mäleta, kust minuni see nipp esimesena jõudis, aga ma ei saaks rohkem rõõmus olla, et ta seda tegi, sest tõesti töötav ja kasulik nipp! :)

  ReplyDelete
 14. mina teen ka lakkimisprotseduure tööl, siis kindel, et ei riku maniküüri ära :)

  ReplyDelete
 15. Kui see nipp tõesti toimib, siis sa oled lihtsalt ingel :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.