Alustan oma blogis uut seeriat "Tip for Tuesday", mis tähendab, et nüüdsest jõuab teisipäeviti teieni vahel üks nutikas ja kasulik ilunipp. Ilublogija ja naisteveebi toimetajana kuulen ma peaaegu iga päev uusi ilunippe ja oleks patt neid teiega mitte jagada. Niisiis, olge valmis ja tšekake igal teisipäeval siia tagasi, et ühe nipi võrra jälle targemaks saada... Õigupoolest, tšekake siia iga päev, sest ma püüan blogida iga päev. :)

I'm starting a new series in my blog called Tip for Tuesday. As a beauty blogger and an editor for a website for women I hear a lot of good beauty tips almost every day, but unfortunately they don't always make it to my blog. From now on I'll write them down and give you a good beauty  tip every Tuesday! ;)Tänase ilunipi jaoks vajad sa vaid puudrit ja ripsmetušši! Nimelt, paljud (k.a mina) on avastanud, et ripsmetušši on palju parem peale kanda, kui ripsmed on kergelt puudrised. Puuder imab endasse ripsmetele kogunenud õli/rasu ning võimaldab tušil paremini kinnituda. Niisiis, puuderda enne kerelt ripsmeid (vahet pole kas tavalise või läbipaistva puudriga) ning kanna alles siis tušš peale. Eriti hästi toimib see volüümi andvate tuššidega. ;)

My first tip is to powder your eyelashes before you apply mascara. Powder helps to get rid of any oils that might be on your lashes and make them dry and powdery, so that your mascara will adhere better. You're welcome! :)

6 comments

 1. Peab katsetama, polegi ise varem vahet tähele pannud. (:

  ReplyDelete
 2. Väga huvitav! Tuleb tõesti järgi proovida :)

  ReplyDelete
 3. Kas siis ripsmedušš pudenema ei hakka? Uudishimust küsin. Muidu tahaks proovida küll :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei hakka, puudrit tuleb vaid natukene ripsmetele panna, mitte nii, et see pudisema jääks. Puuder kuivatab lihtsalt ripsmed ära, et tušil oleks parem kinnituda. :)

   Delete
 4. Ma kannan puudrit nii hoogsalt peale, et alati õnnestub seda ka ripsmetele saada :D Hea teada, et see millekski ka kasulik on :D

  ReplyDelete
 5. Väga huvitav! Ootan huviga juba järgmist teisipäeva. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.