It's so cold, icy and snowy and I can't help but think - will it ever be summer again? I feel alive from late spring to early fall and then all I want to do is sleep, sleep, sleep and wake up when it's warm again...

Ma olen külmast ja lumest nii kohutavalt väsinud. Tunnen end tõeliselt elusana hiliskevadest varasügiseni ja siis ei tahaks ma muud teha kui teki alla pugeda ja uut sooja oodata. Meie kliima on nii kohutavalt ebaõiglane, eriti kui suusatamine ja muu talisport seostub sinu jaoks vaid higistamise, külmetamise ja haiget saamisega... Aga eks ma seni silitan oma suviseid kleite ja seelikuid ning kinnitan neile: "Varsti!"


10 comments

 1. See sinine kleit on lahe. Mul on meeles suvine kaader, kus hüppasid selles kleidis :D Ja viimased kaks on minu konkurentsitud lemmikud.

  ReplyDelete
 2. Mul tuleb paratamatult pähe sama mõte. Ma ei ole absoluutselt talve inimene. Ei mõista ma seda suusatamise ja lumelaua sõitmise mõnu. Muidugi on praegu väga ilus vaadata õue, sest sajab laia lund ja kõik on kui winter wonderland, aga pole paremat tunnet, kui need esimesed kevade päevad, kui asfalt on kuiv ja enam ei pea liikuma ringi nagu part jääl ning näkku puhub soe tuul.

  ReplyDelete
 3. See sinine kleit on lihtsalt superilus.
  Ma proovin vähamelt kord nädalas oma suviseid kleite selga ja uurin ilmateadet, et millal vähegi soojemaks see ilm läheb ja lumi ära sulab.

  ReplyDelete
 4. Viimane pilt on tõesti super! :)

  ReplyDelete
 5. tahaks ka nii väga suve, sellest talvest tekib vaid masendus :(

  ReplyDelete
 6. Super hea näed välja ja niii ilusad outfitid.

  ReplyDelete
 7. Nii meeldivad need ilusad,suvised pildid! :)

  ReplyDelete
 8. Tahan kevadet ja sooja ja päikest ja miuuu )':

  ReplyDelete
 9. Korralda sõpradele väike suvepidu suveriiete ja suvesöökide ja suvejookide ja suvemuusika ja suvefilmiga - ehk aitab natuke igatsust leevendada?

  Vaatan ka unistavalt kevad-suviseid riideid kapis, aga kõige hullem on, et lihtsalt jaks on otsas. Ei jaksa enam olla pimeda ja külma käes!

  ReplyDelete
 10. Suvi sobib sulle, väga ilus!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.