I promised to show you guys what was in my Make Up Store goodie bag. It had some really nice spring-summer 2013 products in it - ofcourse there's more, but you'll have to check out their website or magazine to find out more. Here's what I got. ;)

Lubasin teile näidata oma Make Up Store'i kingikoti sisu. Siin on mõningad neist toodetest, millega MUS kevadel ja suvel välja tuleb. Ma ei oska öelda täpseid kuupäevi, millal miski poodidesse jõuab, kuid eks selleks tuleb ise aeg-ajalt poest läbi astuda...


Sensitive Cleansing Milk, €25 (180ml)

This gentle, yet effective cleansing milk is supposed to remove makeup and impurities while smooting and moisturizing the skin. It's also enriched with vitamin E and coconut oil. I haven't used any cleansing milks for a while now, since I've alwyas felt that gel and scrub formulars are better at removing makeup, but I'm really interested to see if this product can change my mind. I'll let you know!


"Leebe, kuid tõhus puhastuspiim eemaldab meigi ja mustuse, niisutab nahka ning muudab selle pehmeks. Rikastatud E-vitamiini ja nahka pehmendava kookospähkli õliga." Ma pole juba mõnda aega ühtegi puhastuspiima kasutanud, sest olen leidnud, et veidi geeljamad või koorivaid osakesi sisaldavad tooted eemaldavad meigi paremini. Näis, kas see toode veenab mind ümber. Annan kindlasti teada!


Sugar Body Scrub, Twisted Strawberry & Lime, €15 (100g)

Unfortunately I'm not the biggest fan of the scent - it doesn't remind me nor strawberries or lime, but we'll see if it's still a good scrub. I'll try it out and write a review for you guys!

Nimi kõlab ahvatlevalt, kuid kahjuks ei meenuta selle toote lõhn mulle ei maasikaid ega laimi. Kuidas see aga kehakoorijana töötab, sellest kirjutan teile juba varsti!
Microshadow "Parfait Amour" €11,50 (3,5g)


Microshadow "Plateau", €11,50 (3,5g)
 
Make Up Store Microshadows are huge - I don't think I'll ever be able to use one up, since they really give you a decent amount of product. "Parfait Amour" is a little shimmery, while "Plateau" is completely matte. I have a feeling that "Plateau" will be a gorgeous crease colour if I ever want to create a green look.
Make Up Store'i Microshadows lauvärvid on üüratud - 3,5 grammi! Mul on tunne, et ma ei jõua kunagi ühtegi päris lõpuni ära kasutada, eriti kui tegu on värvidega, mille järele ma igapäevaselt ei haara."Parfait Amour" on imeilus kergelt pärlmutter lilla, "Plateau" on matt ja väga tume roheline. Mõlema lauvärvi pigment on imeline, kuid neid käele mäkerdades sain aimu, et matt toon on veidi püsivam.
Eyedust "Blue Moon", €11,50 (1,2g)

I'm kind of afraid of eyedust - if I drop one, it will be a mess... a BIG mess! But if I don't, I get gorgeous results, since they are SO vibrant and SO pigmented! I swatched "Blue Moon" on my hand and it stayed put for hours... Perfect for going out or doing a stage makeup. Absolutely beautiful!

Ma pelgan pisut lahtiseid lauvärve... Olen kindel, et pillan need ja siis on kõikjal suur (antud juhul) sinine segadus. Tõsi, tegelikult saab korki ka lihtsalt keerata ja väiksema ava teha, kuid pildi jaoks kiskusin kaane pealt. See värv on imeilus ja Make Up Store'i eyedust'idel on niivõrd intensiivne värv ja tugev pigment, pluss need püsivad kaua peal. Ideaalsed välja minemiseks või näiteks esinemismeigiks. See "Blue Moon" on lihtsalt i-me-i-lus!
Strazz "Capri Blue", €9,60 (40tk)

These little Swarovski crystal stones can be used with makeup, but I'm quite sure that if I want to, I can make them work with manicure as well.
Need väikesed Swarovski kivikesed on vist peamiselt mõeldud meigile särtsu lisamiseks, kuid olen üsna kindel, et kui ma tahan, võin nendega ka maniküüri kaunistada.
Eyepencil "Desert Flower", 10.50
Make Up Store eyepencils are really creamy and pigmented, plus they stay on the whole day. I'm excited to try out this colour - it matches my eyes!

Make Up Store'i silmapliiatsid on ülikreemjad, tugeva pigmendiga ja kogemus on näidanud, et need püsivad ka tublisti terve päeva peal. Olen selle värvi pärast iseäranis elevil, sest mu silmad on sama tooni.
Lipstick "Pink Panther", €13,00
Lip pencil "Strawberry Daiquiry", €10,50

"Pink Panther" and "Strawberry Daiquiri" are probably meant to go together. I'll try them out and snap some pictures for you soon. ;)

"Pink Panther" ja "Strawberry Daiquiry" peaksid värvi järgi vaadates koos imehästi töötama. Proovin need millalgi järele ja klõpsan teie jaoks mõned pildid.
Chubby lipstick pen "Sienna", €15

I haven't tried Clinique or Revlon Chubby Sticks, but now that Make Up Store came out with some, I can try and see if I like this concept or not.
Nii nagu Clinique ja Revlon, tuli ka Make Up Store nüüd välja paksude huulepliiats-pulkadega. Ma pole varem midagi sarnast proovinud, nii et näis, kuidas mulle selline toode istub. ;)

High Tech Lighter "Full Moon", €15,70

So far I've used powder highlighters, but now I can also try a creamy one. I have a feeling that this would be perfect for people with more dry skin, plus it's a joy to apply it with fingers. 


Olen seni kasutanud vaid särapuudreid, kuid Make Up Store üllatab nüüd kreemja highlighter'iga. Kujutan ette, et see võiks meeldida neile, kellel on veidi kuivem nahk ja kes seetõttu muidu puudritest hoiduvad, ühtlasi on vahelduseks päris lahe sõrmedega highlighter'it peale kanda.

7 comments

 1. See highlighter-kreem tundub küll lahe. Mul ongi alati mure, et puudrid jäävad nahal kuidagi inetult, sest endal on nii kuiv nahk, et sellel ei saa justkui midagi korralikult hajutada. Kasutan ka kreemjaid põsepunasid.

  ReplyDelete
 2. väga põnevad tooted ja jään huviga ootama, mida sa arvad eriti just puhastuspiimast ja koorijast :)

  ReplyDelete
 3. Kas sa said kõik need tooted tasuta? woow

  ReplyDelete
 4. Tänutäheks koostöö ja toodete kajastamise eest. :)

  ReplyDelete
 5. Milline ilus kingitus. Ma olen vaid MUS-i lainereid kasutanud. Iseäranis mõnusad on aga nende külma (isegi jäise) korpusega huulepulgad. Võta enda oma pihku - küll on mõnus :)

  ReplyDelete
 6. Swarovski kristallid tunduvad küll lahedad (:
  Evaluude.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. teemast välja,aga kuidas oled rahul enda pisikese canon125 HS dikiga
  on endal kh plaanis osta pisikesem niiet voiksid pikemalt raagita
  aitäh
  ja palju edu sulle kõiges :) :) :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.