Jaotasin StellariumBoxi videod kahte ossa ja esimesena näitan teile näo- ja kehahooldustooteid, mida oli ikka omajagu. Video on tehtud hommikusel ajal kerge padjabeebi näoga ja ma vabandan, et see vahepeal võimatult uduseks kisub - üldjoontes loodan siiski, et teile video meeldib! Üsna pea näitan teile ka ülejäänud kingitusi, mis mind StellariumBoxis ootasid - peamiselt meigitooted, parfümeeria jms. :)

p.s. Vali alt paremalt nurgast mutrikese alt HD-kvaliteet! :)

15 comments

 1. See video ajab kahjuks minu kevade igatsuse veelgi suuremaks. Tundub, et kui akna lahti teeksid, kuuleks linnulaulu ja näeks puudel rohelisi pungasid, päike teeks põsele pai. Vähemalt tõid kevade veidikese lähemale sellega. (:

  ReplyDelete
 2. Alates sellest ajast, kui Sa videosi hakkasid tegema, oled sa minu silmis ära võlunud mind sellega, et Sa oskad nii hästi ja soravalt rääkida keeruliste sõnadega, millega mina kindlasti toppama jääks ja mis toppama.. tegelikult ma ei teagi paljusid peeneid sõnu :D

  ReplyDelete
 3. Nii-nii mõnusalt siiras, positiivne ja kindlasti huvitav videopostitus! :) Täiesti õigustatult said Sina StellariumBox'i! :)

  ReplyDelete
 4. Sinu videod lähevad järjest armsamaks:)

  ReplyDelete
 5. Videost on eriti hästi näha, kui hästi need lühemad juukesd Sulle sobivad. Pikadega oli ka kena, aga lühemad on ERITI kenad.

  ReplyDelete
 6. Kiidaks ka väga su esinemisoskust. Enamus inimesed kipuvad kaameras mmm'tama või ääää'tama, aga sa räägid nii soravalt ja selgelt, pluss sul on ilus hääl:)

  ReplyDelete
 7. Sa võiksid oma elukaaslasest veidi rääkida, näiteks, et kus kohtusite ja kaua koos olnud olete? :)

  ReplyDelete
 8. Su tuba näeb nii armas välja ja sa ise muidugi ka! :)

  ReplyDelete
 9. Esiteks räägid sa tõesti nii ilusalt ja soravalt, aga mis on eriti tore, on see, kui siiras ja armas sa oled. Seda ei kohta tihti- keep going:)

  ReplyDelete
 10. Nii armas vastukaja ja milline imetore võimalus sinu tuppa piiluda :) Jään huviga teist videot ootama. Aga mulle meeldivad võrdselt nii pikad kui ka lühikesed juuksed.

  ReplyDelete
 11. Ma armastan vaadata sinu videosid, lihtsalt alati kurvastan kui video nii kiirelt läbi saab:D tõesti jube huvitav on. ja muidugi oled sa super ilus ja armas. Sind kohe on mõnus kuulata!! jään juba järgmist videot ootama:)

  ReplyDelete
 12. Sa oled lihtsalt superilus! Tooted on samuti väga põnevad. Ja üks minu lemmiktoodetest oli ka seal - Tautropfeni Rhassouli savi. Seda kusjuures mina kasutan peale juustepuhastuse ka savimaskide tegemiseks näol. Nahk on alati peale selle savi kasutamist siidine ja mõnus. :)

  Jään suure huviga järgmist osa ootama!

  ReplyDelete
 13. Väga super! Sa oled niiiii ilus neiu:) Kindlasti suure huviga vaatan ka edaspidi sinu postitusi :).
  Pakub väga huvi sinu tegemised;) .
  Jälgin sind nii kus saan:)

  ReplyDelete
 14. Mina olen fänn! :) Nii, et keep up te good work ja hoiad Eesti ilublogijate taset ning mainet kõrgel.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.