Exactly 23 years ago a little girl was born. She had blue eyes that eventually turned into green. She also had a very filthy mouth when she was a toddler, making her parents both laugh and blush with embarrasment. She always dreamed of having long hair when she was a little child - every morning she pulled her nightgown up to her head and wore it as her "hair", not really caring about being all naked and stuff... Then she grew up, kept her clothes on and discovered hair extensions. :) She was always interested in beautiful things. As her mother says now: "You've always had a great love for pretty things, whatever they may be." That's the reason why I'm here, writing this post. I'm happy to be alive and happy to be surrounded with beauty every day! I'm so lucky to have this blog to share everything with you - whenever I get excited about tomething, sharing it with you makes it even better! So thank you for reading my blog, thank you for all the support! And yes, the title is correct - it's my birthday today. :)

Täpselt 23 aastat tagasi sündis üks väike tüdruk. Tal olid sinised silmad, mis muutusid ajapikku tumeroheliseks. Tal oli mudilasena väga ropp suu, mis pani tüdruku vanemad nii naerma kui piinlikkusest punastama. See tüdruk unistas väiksest saati pikkadest juustest - hommikul tõmbas ta oma öösärgi hoopis pähe ja kandis seda "juustena", pööramata erilist tähelepanu sellele, et ta ilmus seetõttu hommikusöögilauda porgandpaljalt. Siis kasvas see väike paljas ja ropu suuga tüdruk suureks, ei hüüdnud enam naabripoisile üle aia rumalaid sõnu ning hoidis riided seljas... ja avastas juuksepikendused. :) Tal on alati olnud kiindumus ilusate asjade suhtes. Nagu ka ta ema hiljuti ütles: "Sulle on alati ilusad asjad meeldinud, mis need siis ka poleks." See on ka põhjus, miks ma siin praegu istun ja teile kirjutan. Mul on nii hea meel olla elus ja olla ümbritsetud kogu sellest ilust, olgu selleks siis ilm, inimesed mu ümber, muusika, kirjandus, filmid või kõik need potsikud ja tuubid, millest teile siia kõige sagedamini kirjutan. On õnn omada seda blogi ja kõiki kalleid lugejaid ja toetajaid. Kui olen millegi pärast elevil, muutub see elevus teiega jagades veel suuremaks ja paremaks! Aitäh, et te loete mu blogi, aitäh kogu toetuse eest, aitäh! Ja te saite pealkirjast õigesti aru - mul on täna sünnipäev. :)

34 comments

 1. Palju palju õnne, armas Anna! Nii armas pilt, ma ei hakka küsimagi, miks saabas süles. :))

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Oh kui armas pilt!
  Ja enda kohta võiks sinu jutust ka sarnasusi palju leida.. näiteks pikkade juuste kohta... Tõmbasin paksud sukapüksid pähe, panin ema kontsakingad jalga, mitu numbrid suuremad ning palja tagumikuga hakkasin kooli minema! Ja oh mu roppu roppu suud, nii vanemate enda kohta kui kõikide teiste - külamuttidest ja lasteaiakasvatajatest oma väikse venna "õpetamiseni" välja! :))

  Aga sulle palju palju õnne sünnipäevaks, kõike head ja jaksu!

  ReplyDelete
 3. Imeilusat sünnipäeva Sulle! :)
  Uueks eluaastaks palju, palju õnne, armastust, kordaminekuid ja meeldejäävaid hetki.
  Oled üks tõsiselt armas ja inspireeriv inimene! :)

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Suured õnnesoovid Sulle ja väga armas postitus taaskord! :)

  ReplyDelete
 5. Suurepärast sünnipäeva ja kõike kõige paremat! Loodan, et jagad meiega veel pikka aega om vaimustust ilusate asjade kohta. :)

  ReplyDelete
 6. Happy birthday, Anna Elisabeth!:)

  ReplyDelete
 7. Oled suurepärase sünnipäeva ära teeninud, Palju õnne :)!

  ReplyDelete
 8. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 9. Kõike ilusat sünnipäevaks! Et kõik su soovid täituksid. :)

  ReplyDelete
 10. Armas Anna! Imeilusat ja muinasjutulist tulevat aastat sulle! :)

  ReplyDelete
 11. Imelist Sünnipäeva Anna!

  ReplyDelete
 12. Palju õnne sünnipäevaks ! Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 13. Imelist sünnipäeva! :)

  ReplyDelete
 14. Kõike kaunist Sinu tähtsaks päevaks. Et kõik Su head soovid täituks. Marget

  ReplyDelete
 15. Suured suured õnnesoovid Sulle, armas Anna! :)

  ReplyDelete
 16. Appi kui lahe pilt! Palju õnne! :)

  ReplyDelete
 17. Palju-palju õnne! Ja kõike kõige ilusamat tulevikuks!

  ReplyDelete
 18. nii armas postitus! :)
  Palju õnne sulle :)

  ReplyDelete
 19. Suured õnnesoovid ja päikest igasse päeva! :)
  Jõudu ja jaksu ka blogi arendamisel, hämmastav, milline tugev blogi on nii kiirelt välja ilmunud Eesti blogimaastikul!

  Eneli

  ReplyDelete
 20. Palju, palju õnne Sulle! :))

  ReplyDelete
 21. Suured Suured õnnesoovid :)

  ReplyDelete
 22. Palju õnne :)! Mul oli ka laupäeval sünnipäev :):):)

  ReplyDelete
 23. Suuuuured õnnesoovid ja kallistused! Päikest! :))

  ReplyDelete
 24. PALJU PALJU ÕNNE! Loodan, et sul on tore päev olnud:) naljakas ikka mõelda tagant järgi, et paar kuud tagasi, millalgi sügisel, sattusin su blogi lehele ja tundusid mulle nii kuri ja ülbe, ma ei teadnud sinu iseloomust midagi, ma vaatasin sinust mingeid pilte ja sellest kohe selline eelarvamus. Nüüd üsna hiljuti sattusin uuesti su blogisse ja vaatasin sinu videosid ja ma lihtsalt mõtlesin , mida pekki ma küll mõtlesin. Sa oled lihtsalt üks kõige armsamatest ja sõbralikumatest inimestest. Sa oled just selline, kellega ma suhtleks. sa ei suudaks vist kunagi kellelegi halvasti öelda. Ja nüüd oled mu lemmik eesti blogija ja jälgin su blogi igapäevaselt. Ma loodan, et sa oled lihtsalt super õnnelik ja tea, et sul on väga kadestusväärne elu! hehe. loodan, et annad andeks mu jubedad kunagised eelarvamused sinust!:)

  ReplyDelete
 25. Palju õnne tagantjärele!

  ReplyDelete
 26. Hilinenud õnne soovid ! :)) Ja väga armas pilt :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.