Lõikasin oma juuksepikendused lühikeseks, nii et nad on täpselt sama pikad kui mu enda juuksed. Miks?  Esiteks on need juba oma aja pooleteist aasta jooksul ära elanud ja teiseks ei saa ma neid varsti niikuinii enam kanda, sest pöördun tagasi oma loomuliku juuksevärvi juurde. Pealegi tahtsin proovida vähe kohevamat ja tihedamat soengut, mida igapäevaselt kanda. Ülimugav on lühemaid pikendusi juustesse tiheduse lisamiseks kiirelt pähe "klõpsata", selle asemel, et pidevalt muretseda ja kammida, sest pikad pikendused ei taha hästi enda lühemate juustega seguneda.
Aga pange tähele, varsti olen ma endale jälle uued pikendused tellinud... Mida loodus ei anna, seda annab internet. Või siis võõrad naised, aga ma eelistan sellele mitte mõelda. :D

18 comments

 1. Niiiiiiiii iluus! :))

  ReplyDelete
 2. Kusjuures mulle meeldid sa lühikeste juustega veeeel rohkem, nii nunnu selline :)

  ReplyDelete
 3. Täpselt samad sõnad, mis esimesel kommenteerijal: niii ilus! :)

  ReplyDelete
 4. No vaata kui informeerimata ma olen :) Arvasin, et sul on ikka omad juuksed!
  Aga see lühike soeng on ka väga armas!

  ReplyDelete
 5. Väga ilus. Aga no mul pole varsti mõtet Sind eriti kiita enam, tõused ära äkki, kui nii palju muudkui komplimente saad. Mis teha, ilusatele ja toredatele inimestele on kerge komplimente teha.

  ReplyDelete
 6. See pikkus paistab nii ilus. Ja pikenduste (või siis pigem paksendustega?) näeb veel eriti hea välja! :)

  ReplyDelete
 7. Hah - uus vanasõna! Mida loodus ei anna, seda annab internet. (Anna Elisabeth) Väga ilus - seda ma eile mõtlesin Instagrami vaadates, et Sul on juuksed kuidagi teistsugused :)

  ReplyDelete
 8. Mis su loomulik värv on? Kujutan ette, et mingi natuke heledam pruun? Loobud siis värvimisest täielikult?

  ReplyDelete
 9. Milline Sinu loomulik juuksevärv päriselt on? Ka tumepruun või midagi heledamat? Ma olen juba 2 aastat proovinud tagasi pöörduda oma naturaalse juuksevärvi (tumepruunist kartuliks) juurde, aga väljakasvatamine on selline peavalu olnud, et ikka viimasel momendil on mõni värv (jällegi heledam, kui kartulikoor) jälle pähe läinud salaja :)

  ReplyDelete
 10. Oiii, väga-väga iluus! :)

  ReplyDelete
 11. Miks sa pikki juukseid tahad, kui sa näed lühematega veel armsam välja? Võta lühemad juuksed omaks, vähemalt on need su enda omad! :)

  ReplyDelete
 12. Enne seda postitust ei teadnudki, et Sul pikendused on ;)

  ReplyDelete
 13. Mu loomulik juuksevärv on pisut punakaspruun, midagi kastani kanti. :) Tean, et võiksin enda juustega ära harjuda ja pikenduste poole vaatamise lõpetada (säästaks nii aega kui raha), kuid ma lihtsalt tunnen end hästi, kui peas on midagi n-ö "rohkem". :D
  Ja aitäh komplimentide eest, mul on hea meel, et mõnele teist lühike soeng isegi rohkem meeldib! :)

  ReplyDelete
 14. Sa näed imekena välja ja lühikesed juuksed sobivad sulle väga hästi! :)

  ReplyDelete
 15. wow, lühikesed juuksed sobivad väga hästi :)

  ReplyDelete
 16. Lühemad juuksed sobivad sulle tõesti väga hästi:)

  iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.