Today is Estonia's Independence Day and I wanted to do something fun and beauty related with our flaf colours. I picked up some of my favourite blue, black and white coloured items from Estonian brands and made this fun collage for you. I hope you like it! :)

Tahtsin vabariigiaastapäeva ka oma blogisse tuua ja panin kokku väikese kollaaži oma lemmikutest sinistest, mustadest ja valgetest toodetest. Mis kõige parem - kõik on pärit meie oma kodumaistelt tegijatelt! :) Toodete otsimine oli väga fun ja ma leidsin palju ägedaid uusi disainereid, kellest ma enne kuulnudki polnud. Kõik tooted on lingitud ja viivad teid lehekülgedele, kust saab neid soovikorral lähemalt vaadata/osta. ;)


6 comments

 1. Väga huvitav kollaaž! Leidsin nii mõnegi toote, mida taaskord oma soovilisti pista. Moshi kehakoorija tundub kohe eriti ahvatlev :)

  ReplyDelete
 2. Oskad öelda,kas seda Nurme Seebi Kookosrasva saab kuskilt poest ka osta?

  ReplyDelete
 3. Väga lahe, et Sa oled viitsinud sellise kollaaži kokku panna. Tükk aega mõtlesin, kas leiutan aastapäeva puhul midagi sini-must-valget, aga mis ma ka välja poleks mõelnud, selline idee on palju vingem! (:

  ReplyDelete
 4. great blog with a great style! lovely

  kitty xo; http://kittyhannon.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 5. Mul tekkis hoopis selline küsimus, et kus Sa selle kollaaži niimoodi tegid?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paintis lõikasin kokku. See võttis umbes sada aastat. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.