1. Friis & Company, 62.95
2. Paul's Boutique, £ 50
3. Rebecca Minkoff,  £ 171
4. New Look, € 17.52


Simple small cross-body bag is one of the most practical items you could own. I'm currently using one from Guess, but not really loving it, so that's why I'm looking for a new one. I want it to be black with silver details (I usually wear silver jewellery) and it has to have a long strap. These are a few that caught my attention while browsing around... I like them all, but my definite favourite is the spiked one from Friis & Company. Overpriced though... 

Lihtne väike must kott on üks praktilisemaid esemeid, mida omada, eriti kui sellel on pikk rihm, mis vabastab su käed askeldamiseks, šoppamiseks või mõne pisema tegelase kantseldamiseks. Minul on hetkel kasutuses lihtne väike Guessi kott, kuid otsin midagi, mis oleks rohkem minu stiilile vastav. Seiklesin pisut internetis ja leidsin need neli. Hinnaklassid on erinevad, aga ühtviisi lahedad on nad kõik, mu eriliseks lemmikuks on loomulikult ogaline, kuid kahjuks liiga ülehinnatud kott Friis & Company'lt.

4 comments

 1. Mulle meeldib kott nr 3. Mul on kallis maitse :D

  ReplyDelete
 2. Mina otsin juba pikemat aega suurt musta kotti. Siiani pole oma lemmikut mitte kusagil poes ega ka netiavarustes näinud.
  Nendest siin meeldib mulle 2. või 3.

  ReplyDelete
 3. Kolmas kott võiks küll minu oma olla!

  ReplyDelete
 4. Otsin ka midagi taolist, lihtsat musta kotti, mida oleks mugav igapäev kaasas kanda. Üsna raske on meelepärast kotti leida.

  Angeelika
  iluelu.blogspot.com/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.