I was invited to Make Up Store spring-summer 2013 press day to see what new products they're coming out with this year and what's in style this spring and summer. As always, the event was really fun. I mean, what beauty blogger doesn't like these kinds of events? Here are a few photos I snapped while I was there. I also got agenerous  goodie bag with some beautiful things in it, but I'll make another post about that. ;)

Käisin täna Make Up Store kevad-suvi 2013 esitlusel nende uudistoodetega tutvumas. Nagu alati, oli see üritus väga mõnus - kellele ei meeldiks istuda ja erinevaid ilusate meigitoodetega tutvuda? Tegin üritusest ka mõned pildid, mida tahan teiega jagada. Sain ka väga helde kingikotikese, kuid selle sisu lasen teil piiluda eraldi postituses. :)I always love wandering around in their shop. Everyhting is so bright and colourful, but in sleek black pacaking, which I really like. Tacky colourful packaging is not really my cup. They definitely get 10 out of 10 from me for their packaging and store interior.

Mulle meeldib meeletult Make Up Store'i kauplustes ringi jalutada. Kauplus ise on üleni stiilse musta interjööriga, kuid kõikjalt paistavad erksad lauvärvid, põsepunad, küünelakid, silmapliiatsid... Minult saab MUS kindlasti 10 stiilipunkti.
They have sooooo many different nail polishes! Whatever you're looking fot, you'll probably find it there. Fun fact: their nail polishes are named after the people who work at Make Up Store. ;)

Make Up Store'il on niiii-iiii palju erinevaid küünelakke! Põhimõtteliselt, ükskõik, mis tooni sa ka ei otsiks, tõenäoliselt on see neil olemas. Üks lahe fakt: küünelakid saavad nime Make Up Store'i töötajate järgi. ;)Red is a timeless classic! This is their Red Passion makeup look for February. Kind of perfect for Valentine's Day. Also, I agree with something they said today - red lips and red neils make a perfect combination.

Punane on ajatu klassik. Selle veebruari look'i nimi on "Red Passion", mis kinnitab, et punast ei saa kunagi olla liiga palju - olen nõus, et punased huuled ja küüned moodustavad kõige efektsema ja naiselikuma kombinatsiooni.

This makeup look for March is called Cocktail. It's all about colours, no less than 3-4 different eyeshadows at a time. ;) Also, if you notice, the model is wearing a brush in her hair. It's a really cute lemony yellow powder brush - I kind of wish I had that, although I already have enough. But it would look so awesome in the middle of my regular black brushes... 

"Cocktail" ehk märtsi look on üks kirevamaid meigilook'e - värve peab olema palju, vähemalt 3-4 erinevat lauvärvi korraga! Kui märkate, siis modellile on juustesse sätitud pintsel - see on Make Up Store'i uus imearmas sidrunikollane pintsel, mis, ma arvan, näeks tavaliste mustade harjastega pintslite keskel imelahe välja.

Caviar manicure has been popular for a while, but this was the first time I saw something like this in Estonia. I would really like to try these out some time, they seem so awesome... 

N-ö kaaviarimaniküür on juba mõnda aega populaarsust kogunud, kuid see on esimene kord, kui ma midagi sellist ka Eestis näen. Tuleb lihtsalt küüned lakkida ja need topsikesse kasta. Proovin kindlasti millalgi järele ja näitan/annan teada, kuidas minu kaaviarikatsetus kulgeb...

This look for April is called "Volume". It's all about electric blue, intense purple and metallic grey. I adore this purple lipstick - it's called "Blackcurrant".

Aprilli look'i nimi on "Volume". Aprill keskendub elektrisinisele, intensiivsele lillale ja metallikhallile. Minu suur lemmik on see lilla huulepulk toonis "Blackcurrant" (13,00).


Blossom is also a look for May and it's just as colourful as all the other spring looks. I can't help but agree with Make Up store - people should wear more colours. I always tend to use my neutral browns, but I think that this spring and summer will be more colourful for me. :)

"Blossom" kuulub maikuusse ja on täpselt sama kirev ja värviline kui kõik teised kevadised meigid. Olen Make Up Store'iga sajaprotsendiliselt nõus, et naised võiksid vahel oma turvalise mulli katki vajutada ja midagi uut ja julget katsetada. Mina piirdun tavaliselt oma beežide, pruunide, pronkside ja kuldsetega, kuid püüan kindlasti sel kevadel ja suvel pisut rohkem erinevaid värve katsetada.


This last look is my favourite. As I already said - I don't always feel comfortable around bright colours, so when they presented their Nomad look for june, I was hooked. Plus, the model is gorgeous, isn't she? Nomad is inspired by nature - they have greens, browns and beiges... Also, bronzing is really in, as always in summer. 

Rääkisin juba, kuidas ma värve pelgan, niisiis pole ime, et enim võlus mind nende juuni look "Nomad", mis on eelkõige inspireeritud loodusest ja Vahemere modernsest nomaad-naisest. Pruunid, rohelised ja beežid toonid moodustavad põhikombinatsiooni ja loomulikult pole ära unustatud päikesepuudrit, mida peaks suvel niikuinii kõigil hulganisti kuluma.

9 comments

 1. oeee.. nii kahju, et siin kus ma elan ei toimu midagi. : ) Ootan juba kingikoti sisu postitust ja nende arvustust. :P

  ReplyDelete
 2. Jätkuvalt fännan Su pilte! Need on alati lihtsalt suurepärased (:

  ReplyDelete
 3. See kaaviarimaniküüri värk tundub väga põnev (:  Evaluude.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Nende poed näevad tõesti megastiilsed välja!

  ReplyDelete
 5. Nii tore, et see kaaviariküünelakk lõpuks ka Eestisse jõuab.. ootasin nii kaua:)Aitäh hea uudise eest ;)

  ReplyDelete
 6. Mis objektiivi sa kasutad?

  ReplyDelete
 7. nojah, mida ma ootasin - kõik, mida ma kommenteerima tahtsin tulla, on juba öeldud (ilusad pildid, mis objektiiv jne.), aga ilusaid sõnu pole ju kunagi liiga palju, eks?

  sa oled suurepärane ja nagu ma stella blogiski kirjutasin, sul on eranditult kõige rohkem saada suureks profiblogijaks. loodan, et lisaks MUS'ile märkavad seda ruttu-ruttu ka teised firmad :) kalli!

  ReplyDelete
 8. Sa ei tea, kui hea meel mul oli Sinu kommentaari lugeda. Ka Stella blogis jäi see mulle enim silma, sest see on suurim tunnustus, kui ka keegi teine sinusse usub! Tegid mu tuju väga-väga heaks praegu, maailma suurim aitäh Sulle selle eest! Kallistan väga tugevasti vastu!!! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.