I got these earrings as a gift today. I love the colour and the simplicity - I can't wait for it to me summer, so that I can match them with tanned skin. Pi-Ret Jewelry makes many different gorgeous anf feminine earrings, you can visit www.pi-ret.com or the Facebook site to check them out yourself!

Lisaks kõikvõimalikele ilutoodetele peitsid end StellariumBoxis (postitus kingituse üle andmisest tuleb peagi!) ka need imeilusad Pi-Ret Jewelry kõrvarõngad. Ma ar-mas-tan seda värvi ja nende lihtsust ning ei jõua ära oodata, et oleks suvi, mil saaksin neid päevitunud jumega sobitada. :) Pi-Ret Jewelry teeb palju imeilusaid ja naiselikke kõrvarõngaid - kellel huvi, käige Pi-Ret Jewelry Facebooki lehel või piiluge www.pi-ret.com. ;)

9 comments

 1. Kui nüüd aus olla, siis need kõrvarõngad on nii ilusad, et kavatsen need endale kohe kindlasti soetada!!

  ReplyDelete
 2. Mul samasugused, nii ilusad tõesti! Ja Piret ise on veel ilusam kui ta kõrvarõngad :)

  ReplyDelete
 3. Tõesti väga ilusad kõrvarõngad:)

  ReplyDelete
 4. Väga- väga ilusad kõrvarõngad (:
  Evaluude.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ma küll eriti kõrvarõngaid ei kanna, aga need oleksid erandiks, nii perfektsed!:)

  http://genefic.blogspot.com/


  ReplyDelete
 6. Mul tekkis küsimus, et kas nende kõrvarõngastega oli kaasas ka mingi üllatus? Piret ise ütles, et "Kõik ehted on pakitud valgetesse karpidesse ja rohkemgi veel, aga see jäägu üllatuseks"

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mmm... ei, minul olid nad lihtsalt kenasti lilla siidipaberi sisse mässitud ja karbikesel ilus valge lips. AGA kui ta paneb teistele ka mingeid päris üllatusi sinna, siis seda näen, kui kunagi ise uued peaksin ostma. Seni ostan Kinderi mune. :)

   Delete
 7. Mul on varsti plaanis sealt ühed kõrvarõngad tellida, kui mitte just need samad helesinised endale, siis ühed kõrvarõngad sõbrannale sünnipäevaks. Vaatab, kas siis on mingit üllatust:)
  Kusjuures, ma olen jube mitu korda kõndinud poes nendest Kinderi munadest mööda ja mõelnud, et võtaks ühe ja samal ajal on mõttes olnud Sinu instagrami pildid nendest munadest:D

  ReplyDelete
 8. Tänu sinu blogile ma avastasin need ehted :) Ja juba homme annan oma tellimuse sisse :) Oli kui palju ilusat ma tema valikust leidsin....! Aitäh jagamast!
  Päikest
  Carol

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.