Good morning. It really is a good one - I'm spending it in the company of hot chocolate and Marks & Spencer SS13 Catalogue. I've never really bought any clothes from there - way too expensive in my opinion, but looking at these photos is free. ;)

Hommikust! Veedan enda hommiku kakao ja Marks & Spenceri kevad-suvi 2013 kataloogi seltsis. Ma pole sellest poest kunagi ise riideid ostnud - liiga kallid, kui nüüd päris aus olla. Aga kataloogi vaatamine on täiesti tasuta. ;)
Mõne hetke pärast on kohal ka "Vampire Diaries" uus osa ja alles pärast seda hakkan produktiivsemas suunas mõtlema. Tuleks filmida paar videot, teha mõned pildid...
Mõnusat reedet kõigile!

4 comments

 1. Hei !
  Ilusat reedet Sullegi ! :)
  See kakao tekitab tahtmist seda juuua. Mmmm. :D
  Seega, võibolla selline rumal küsimus, aga võib kakao sisse panna ükskõik mis vahukomme ? Milliseid sina kasutasid ? :)

  ReplyDelete
 2. Aitäh! :)
  Tead, ma arvan küll, et võib panna ükskõik milliseid. Mina ostsin enda vahukommid Norrast, sest ma pole Eestis lihtsalt näinud enam kusagil väikeseid vahukomme ning need ei erine oma maitse või tekstuuri poolest mitte mingil määral tavalistest vahukommidest. ;)

  ReplyDelete
 3. M&S müüb pisikesi vahukomme!
  Ja mind ootab täna-homme 2 vampiiride osa, kuna ei ole jõudnud ka eelmist vaadata. Eilne õhtu oli tõeline must auk ja väga halbade emotsioonidega, seega väga ootan tänast Vampiiride minimaratoni (:

  ReplyDelete
 4. Mm.. see kakao!:D
  Mulle nii meeldivad su pildid, nii kvaliteetsed ja ilusad!
  ja täiega ootan juba sinu uusi videosid, neid on nii huvitav ja hea vaadata!:)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.