I saw this necklace on a mannequin in and next thing I knew, I had a thousand outfits with this in my head and I was in a line to pay for it. I also remembered to pick up a Wet'n'Wild Mega Last nail polish. Everyone seems to love these polishes, so I wanted to see if the hype is worth it. Mine is "Bite the Bullet" and I will be painting my nails with this for the weekend. :)

Nägin Seppäläst möödudes mannekeenil seda kaelaehet ja juba järgmisel hetkel ootasin ma, ehe näpus, kassajärjekorras ning mõtlesin peas kümneid outfit'e välja, mida sellega kombineerida. Mul oli meeles osta ka üks Wet'n'Wild Mega Last küünelakk - neid kiidetakse palju ja tahtsin vaadata, kas see on kogu haipimist väärt. Valisin ilusa lilla tooni "Bite the Bullet".
Mõnusat nädalavahetust kõigile! :)

5 comments

 1. Sa võiksid teha rohkem outfitt'i postitusi!! :)

  ReplyDelete
 2. Sul on nii hea maitse! Ja ka kõige pisemad detailid on alati perfektsed. Nagu nt see pilt küünelakist (:

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Pildistan asju siiski oma Nikon D3100 + 50mm objektiiviga, sest fix-objektiiv on lihtsalt ideaalne sellisteks asjadeks. Oma uue kaameraga kavatsen peamiselt filmida või siis n-ö jooksu pealt pilte teha, kui ma pole viitsinud peegelkaamerat kaasa võtta. :)

  ReplyDelete
 5. tere, mul oleks idee järgmise video jaoks, sa võiksid teha ringi oma toas tutvustades asju mis sul on ja rääkides. kuna sul on nii palju ilusaid asju tahaks näha milline su tuba välja näeb.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.