There are so many things I love about this mascara. It gives volume and length, it doesn't glump and allows you to add plenty of layers without getting weird and spidery. It stays on the whole day without smudging, then again I've never had a problem with my mascaras smudging. Maybelline The Rocket Volum' Express has a really big brush and that might be the only thing I would warn you about - if you don't like or can't handle a big brush, then this mascara is not for you. But if you love big in-your-face brushes and great big  or have previously loved other Maybelline Volum' Express mascaras... get it! 
Sain Maybelline'i iluõhtult kingituseks ka nende uue The Rocket Volum' Express ripsmetuši, mis peaks poelettidele jõudma veebruaris. Olen seda nüüd kolm päeva kasutanud ning mul jagub vaid kiidusõnu. Ma ei olnud pikka aega ühtegi Maybelline'i tušši kasutanud ning jätsin vahele väga mitmed värvilised tuubid, sest mulle lihtsalt sattusid pihku alati teised tušid, kuid edaspidi olen kindlasti Maybelline'i suhtes tähelepanelikum.The Rocket lubab anda uskumatu volüümi ilma tükki minemata, aga mu lemmik lubadus, mis õnneks samuti paika peab on, et maksimaalse tulemuse saavutamiseks ei pea kaua pusima - juba mõne hetkega on ripsmetel küllaldaselt pikkust ja volüümi ning ei mingeid tükke. Tušš ei hakka päeva jooksul silmade alla  pudenema ja on õhtul koju jõudes täpselt samasugune, nagu sa ta hommikul peale kandsid. Miski, mind alguses selle toote juures hirmutas, oli selle üüratu kummist hari. Olen muidu harjunud tavaliste ja väiksemate ripsmetušiharjastega, kuid minu suureks üllatuseks oli selle harjaga mugav tušši peale kanda. Siin võib aga pisut tänada ka mu vilumust (või silma kuju?), sest näiteks mu kolleeg nentis, et tema selle harjaga silma sisenurkadesse ligi ei pääsenud. Mina arvan, et suurt harja ei tasu karta, sest sellega saab ka suure tulemuse, pealegi on alati võimalik pärast vatipulgaga pisut korrigeerida. ;)

NB! Loosin oma Facebooki lehel välja 5 Maybelline The Rocket Volum' Express ripsmetušši! Kui sa pole veel mu FB lehega liitunud, saad seda teha SIIN! :)

5 comments

 1. Tahan seda ripsmetušši! Olen kuulnud palju häid sõnu selle kohta. :)

  ReplyDelete
 2. Ma olen päris paljusid Maybelline'i ripsmetušše proovinud ja tee mis tahad, õhtuks on silmaalused tumedad. Ei julge enam proovidagi. :(

  ReplyDelete
 3. Kui sinu loosiga ei lähe õnneks, siis poelettidele jõudes kindlasti tahan ära proovida. Maybelline tuššid ongi mu lemmikud. :)

  ReplyDelete
 4. Ei tea kas see teeks minu ripsmetega imet.. Siiani pole ükski tušš mulle muljet avaldanud ja miskit erilist teinud :(

  ReplyDelete
 5. Mulle küll tundub, et pärast värvimist on ripsmetel väikesed tükid .. :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.